دانلود کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید

کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید به قلم علی شهزادی و مریم رشمه کریم، ابتدا به طور خلاصه برنامه‌نویسی جاوا را بررسی کرده و سپس به آموزش جامع و گام به گام محیط برنامه‌نویسی اندروید می‌پردازد.

زبان‌های برنامه‌نویسی بر پایه‌ی‌ منطق، الگوریتم و ریاضیات هستند و به شما می‌آموزند که جهت رفع مشکلات بزرگ، نیاز است آن‌ها را به بخش‌های کوچکتری تقسیم‌بندی کنید تا آسان‌تر حل شوند. امروزه، زبان برنامه‌نویسی اندروید محبوبیت بسیاری در میان برنامه‌نویسی‌های مختلف پیدا کرده است و به یکی از پرطرفدارترین سیستم ‌عامل‌های جهان تبدیل شده.

اندروید به معنای انسان شبه ربات است و نام سیستم عامل گوگل می‌باشد که از سال 2008 برای دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت عرضه شد. این سیستم عامل به دلیل متن‌باز بودن و همچنین مشخصه‌های انعطاف‌پذیری که دارد، در انواع گوناگونی از سیستم‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند بخصوص گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید در ایران، شرایط و بستر مناسبی برای برنامه‌نویسان اندروید فراهم شده است.

از محیط‌های برنامه‌نویسی گوناگونِ اندروید، دو محیط اکلیپس و اندروید استودیو در میان برنامه‌نویسان دارای محبوبیت بیشتری هستند که نویسندگان در این کتاب، محیط اندروید استودیو را مورد بررسی قرار داده و در اختیار شما قرار می‌دهند.

در فصل‌های بعدی کتاب اجزای برنامه کاربردی اندروید و همچنین چگونگی ایجاد برنامه‌های گوناگون با طراحی‌های خاص، شرح داده شده است. در نهایت علی شهزادی و مریم رشمه کریم به معرفی پایگاه اطلاعات و خصوصیات و ویژگی‌های آن می‌پردازند و برنامه‌های کاربردی در بلوتوث را به تفسیر بیان می‌کنند.

 ۱۹۱ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-451-443-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۵۷۰۰ ت (۴۰%) - 2.09€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: مقدماتی از جاوا
فصل دوم: معرفی اندروید و نصب اندروید استودیو
فصل سوم: اجزای برنامه کاربردی اندروید
فصل چهارم: اینتنت‌ها در اندروید
فصل پنجم: طراحی رابط کاربری
فصل ششم: آداپتر
فصل هفتم: طراحی رابط کاربری با VIEW
فصل هشتم: پیام‌رسانی
فصل نهم: پایگاه ذخیره اطلاعات
فصل دهم: بلوتوث
منابع

راهنمای دانلود کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید

برای دانلود کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید