دانلود کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013

  • از: wiley، مجید عاطفی
  • ناشر: دانش نگاران برنا
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013

Outlook 2013
Outlook یک برنامه پست الکترونیکی (E-mail) و مدیریت اطلاعات شخصی رایانه شماست. شما می‌توانید برای ارسال و دریافت پیام‌های الکترونیکی، زمان بندی وقت‌های ملاقات تقویمی، ردیابی تماس‌ها، سازمان دهی و لیست‌های کارهایی که انجام می‌دهید از Outlook استفاده نمایید.

OneNote2013
OneNote مانند یک دفترچه یادداشت دیجیتال عمل می‌کند، و شما با آن می‌توانید ایده های خود را بنویسید. کلیات برنامه های خود را آماده نمایید، استراتژی‌های کسب و کار بکر خود را طرح ریزی کنید، و تکه های اطلاعات را در یک محیط قابل جستجو، قابل اشتراک گذاری، و در محل با دسترسی آسان نگهداری نمایید. ممکن است از OneNote برای به دست آوردن یادداشت‌ها در طول جلسات و سخنرانی‌ها استفاده نمایید، موارد تحقیق را از وب جمع آوری نمایید، اطلاعاتی در مورد سفر پیشرو گرد آوردی کنید، ایده‌ها را برای یک پروژه پیشرفت خانگی جمع آوری نمایید.

این کتاب علاوه بر آموزش موارد فوق اقدام به آموزش مقدمات Office 2013 نیز می نماید.

 ۱۵۴ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013

برای دانلود کتاب آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مقدماتی بکارگیری Outlook2013 و OneNote2013
مژگان لایامی نژاد
۱۳۹۵/۷/۶
عالی
بابک اسلامی
۱۳۹۵/۳/۱۷
عالی
مــحــــــمــــد حاجےنیا
۱۳۹۵/۲/۷
خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)