دانلود کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات

  • از: روزا ابریشمی
  • ناشر: انتشارات آریا دانش
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات

کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات به قلم روزا ابریشمی، به علاقه‌مندان پاکسازی پوست کمک می‌کند در منزل و با کمترین امکانات، پوستی لطیف و شفاف داشته باشند.

در بخشی از کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات می‌خوانیم:

برای پوست‌های چرب خمیر خاک رس حل شده در آب میوه و سبزیجات بهترین می‌باشد و در صورت حساس بودن پوست چند قطره بادام شیرین به این ماسک اضافه گردد.

توجه: ماسک باید روی پوست کاملا تمیز استفاده شود و اطراف چشم استفاده نشود و بعد از استفاده از ماسک صورت فقط با آب ساده شسته و شوینده بکار نرود از گلاب می‌توان استفاده کرد. جهت انتخاب ماسک حتما نوع پوست مورد توجه باشد در صورت داشتن پوست مختلط از ماسک مخصوص پوست چرب برای ناحیه پیشانی و بینی و چانه فقط استفاده شود و برای بقیه صورت از ماسک‌های مناسب پوست خشک.

زمان مکث ماسک روی صورت تا موقع خشک شدن ماسک (20 الی 15) دقیقه می‌باشد که توجه شود در زمان داشتن ماسک از صحبت کردن و حرکات صورت پرهیز شود.

 ۲۱ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6866-07-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

شناخت انواع پوست
انواع ماسک صورت
خواص مهم میوه‌ها به عنوان ماسک بر روی پوست
کرم ماساژ صورت
انجام مراحل ماساژ صورت
سخنان دکتر خیر اندیش (استاد طب سنتی)

راهنمای دانلود کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات

برای دانلود کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات

نظرات کتاب آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست با حداقل امکانات

Fatima Qarabaghi
۱۳۹۹/۹/۱۰
خیلی چیزهای مبتدی وساده داخل کتاب بود نمیارزید انقدر هزینه بخوره حداقل 4تومن من که همه ایناروبلد بودم امیدوارم کسانی که میخوان دانلود کنن دقت کنن
مشاهد همه نظرات (۱)