دانلود کتاب آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3

(فایل کتاب در تاریخ 95/9/30 به روز رسانی شده است.)

ENVI (محیط تجسم تصاویر) نرم افزاری با فناوری پیشرفته در زمینه سنجش‌ازدور است که برا اساس زبان برنامه نویسی تعاملی داده (IDL) امکان استخراج اطلاعات موردنیاز از تصاویر مختلف جغرافیایی (تصاویری که توسط سنجده‌های ماهواره‌ای و هوابرد تهیه می‌شوند) را برای کاربران فراهم می‌کند. تصاویر جغرافیایی به علت فراهم آوردن اطلاعات دقیق و به‌روز از محدوده‌های جغرافیایی مختلف، نقشی مهم را در صنایع گوناگونی ازجمله صنایع معدنی، زمین‌شناسی، مدیریت محیط‌زیست، صنایع نظامی و غیره ایفا می‌کنند، به‌عنوان نمونه برای تشخیص و شناسایی مناطق مستعد معدنی و یا ارزیابی تنوع زیستی، از اطلاعات موجود در این تصاویر استفاده می‌شود. امروزه تصاویر جغرافیایی توسط سنجنده‌های مختلف و بسیار دقیق‌تری نسبت به دهه‌های قبل تهیه‌شده و هرکدام در زمینه خاص به کار می‌روند. متخصصان GIS نیاز به نرم افزاری با فناوری پیشرفته در زمینه بررسی و استخراج اطلاعات از تصاویر جغرافیایی مختلف دارند که کاملاً از سنجنده و مجموعه داده‌های رو به رشد تصاویر جغرافیایی، پشتیبانی کند. صرفه نظر از تصویر یا ساختار داده‌ای که استفاده می‌کنید، نرم افزار ENVI دارای جدیدترین ابزار آنالیز و پردازش تصاویر است که به شما کمک می‌کند اطلاعات دقیق و قابل‌فهمی را از داده‌ها و تصاویر جدید و به‌روز جغرافیایی، استخراج نماید.

این کتاب بر اساس راهنمای انگلیسی نرم افزار ENVI 5.3 و همچنین تجربه نویسندگان کتاب در زمینه سنجش‌ ازدور و پردازش تصاویر ماهواره‌ای، در دو جلد گردآوری و نگاشته شده است. محتوا و روند نگارش مطالب در جلد اول این کتاب با توجه به ماهیت امروزی تصاویر جغرافیایی و آموزش گام‌به‌گام نرم افزار ENVI از سطح مبتدی تا پیشرفته، به صورت ذیل تنظیم گردیده است.

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد، لطفا جهت صحت نمایش، قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید)

 ۵۴۰ صفحه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: محیط نرم افزار ENVI و کاوش داده‌ها
فصل دوم: مدیریت داده‌های رستری
فصل سوم: فرایندهای تصحیح اتمسفری تصاویر
فصل چهارم: تبدیل‌ها (Transforms)
فصل پنجم: ابزار تهیه داده برداری و طبقه‌بندی تصاویر

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3

نظرات کتاب آموزش گام به گام نرم افزار ENVI 5.3

علی اسد
۱۳۹۶/۷/۲
تصاویر فوق العاده بی‌کیفیت, مطلب فوق العاده ضعیف, و در راستای فعالیت خاص از جمله اکتشاف ذخایر معدنی هیچ صحبتی نشده, فقط توضیح قسمت‌های مختلف نرم افزار است,‌ای کاش در قبال پولی که می‌گیرید, توضیح بدهید, این کتاب به نظر شخصی من اررش خرید را ندارد, تا دوستان دیگر چه تظری داشته باشند.
Reza Reza Reza
۱۳۹۸/۷/۱۳
با سلام
اگر نرم افزار کتابراه را روی ویندوز نیز نصب کنید و با حساب کاربری خود وارد شوید کتاب مورد نظر خود را (در اینجا کتاب envi مورد نظر است) دانلود کنید از کیفیت قابل قبولی بهره‌مند خواهید بود
به طبع کیفیت روی موبایل خیلی جالب نیست اما روی ویندوز کاملا راضی کننده خواهد بود
سپاس
مسلم راکی
۱۳۹۵/۹/۲۴
سلام. با تشکر از زحمات صادقانه شما میخواستم بدونم تو این کتاب نحوه ساخت مدل رقومی ارتفاعی DEM از تصاویر ماهواره‌ای توضیح داده شده یا خیر؟ اگه جوابتون منفی هس ممنون میشم تو چاپ‌های دیگه کتابتون این موضوع رو هم اضافه کنید. با تشکر
مشاهد همه نظرات (۱۲)