دانلود کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز

کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز نوشته‌ی شاگاهیراتا از مجموعه قصه‌های شیرین جهان، داستان زندگی دختر بچه‌ای یتیم را به تصویر می‌کشد که با وجود زندگی پرفراز و نشیب خود در دلش امیدها و آرزو‌های بسیاری ریشه دوانده‌اند. این کتاب از مشهورترین و پرطرفدارترین قصه‌های تاریخ ادبیات جهان است.

موضوع کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز چیست؟

سال‌ها پیش دهکده کوچکی به نام آونلی وجود داشت. در این دهکده برادر و خواهری به نام متیو و ماریلا زندگی می‌کردند. آن‌ها پیر شده بودند و انگیزه‌ای برای زندگی نداشتند. به همین خاطر آن‌ها تصمیم گرفتند از پرورشگاه پسری را به فرزندی قبول کنند تا در کارهای مزرعه به آن‌ها کمک کند. اما روزی که متیو به ایستگاه قطار رفت تا پسرک مورد نظر را به خانه ببرد، با تعجب دید دختر بچه‌ای کوچک با صورت کَک و مَکی و موهای قرمز منتظرش است.

متیو که منتظر دیدن پسر بچه‌ای بود، متعجب شد، اما نمی‌توانست دختر بچه را همان‌جا رها کند. برای همین او را با خود به خانه برد. آن شرلی دختری پر حرف بود و از این که قرار بود صاحب خانه و خانواده‌ای شود سر از پا نمی‌شناخت. اما بعد از رسیدن آن‌ها به خانه، ماریلا نیز از دیدن دختر متعجب و ناراحت شد.

آن شرلی از برخورد آن دو فهمید که آن‌ها منتظر بچه‌ای پسر بودند تا در کارها کمکشان کند و شادی‌اش به سرعت به غمی سهمگین مبدل شد، ولی ماریلا که وضعیت را این‌چنین دید، تصمیم گرفت تا سرپرستی این دختر دوست داشتنی را بر عهده بگیرد.

کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب محبوب که شهرتی جهانی دارد برای تمامی کودکان دبستانی دلچسب و جذاب است.

در بخشی از کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز می‌خوانیم:

آن همیشه شاگرد اول کلاس بود و علاقه زیادی هم به معلم شدن داشت. بعد از تمام شدن مدرسه، آن تصمیم گرفت در امتحان ورودی دبیرستان شرکت کند. روزی که نامه پذیرش آن از مدرسه معروف کویین به دستش رسید، ماریلا و متیو از شدت خوشحالی اشک شوق ریختند. در این سال‌ها، این دو واقعاً پدر و مادر آنه بودند. آن و گیلبرت، هر دو در امتحان اول شده بودند.

 ۲۵ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6468-08-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز

برای دانلود کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آن شرلی: دختری با موهای قرمز

نظرات کتاب آن شرلی: دختری با موهای قرمز

می پی
۱۳۹۹/۶/۲۵
یاد دوران بچگیم افتادم هنوز هم تصاویر کتاب قشنگ و بی نقص ان
مانیا پرنیان
۱۳۹۹/۳/۶
چقدر ما رو میبره به دوران کودکیمون
نیکا کریمی
۱۴۰۰/۱/۲
داستانش خیلی عالی بود
مشاهد همه نظرات (۴)
داستان کودک، مجموعه قصه های شیرین جهان، کتاب آن شرلی، بهترین ترجمه کتاب آن شرلی، آن شرلی، کتاب دختری با موهای قرمز، داستان دختری با موهای قرمز، داستان آنه شرلی، کتاب آنه شرلی، کتاب آن شرلی دختری با موهای قرمز، داستان آنشرلی، دانلود کتاب آنشرلی، نویسنده آنشرلی با موهای قرمز، خلاصه داستان آن شرلی به فارسی، دانلود ترجمه فارسی داستان آن شرلی، داستان آن شرلی، داستان پر فروش، داستان خارجی معروف، دانلود داستان خارجی معروف، داستان معروف خارجی، کتاب داستان کودک، کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، داستان معروف، داستان مصور، کتاب تصویری کودکان، کتاب داستان بچه ها، داستان تصویری کودکان، داستان آموزشی، افسانه های عامه، کتاب کودکانه، داستان اخلاقی برای کودکان، داستان بچگانه، قصه برای کودک، داستان و رمان پندآموز، دانلود داستان پندآموز، دانلود کتاب کودک، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، گروه سنی ب، Anne Shirley، آن شرلی anne، anne، Anne of green gables، شاگا هیراتا