دانلود کتاب از گام تا پرواز


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب از گام تا پرواز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از گام تا پرواز

کتاب از گام تا پرواز نوشته‌ی مهدی آبرون، برای کسانی به رشته تحریر درآمده که آماده یک تغییر اساسی در زندگی خود هستند و می‌توانند مسئولیت تمام اتفاقات و جنبه‌های زندگی خود را بر عهده گرفته و در مسیر موفقیت گام بردارند.

 اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که هنوز به اهداف، تحصیلات، شغل، ازدواج و ثروت دلخواه خود نرسیده‌اید و بدشانسی، شرایط خانوادگی، جامعه و والدین را مقصر این ناکامی می‌دانید، لازم است آماده یک تغییر اساسی در زندگی‌تان باشید. این را بدانید که شما بی‌دلیل پا به این کره خاکی نگذاشته‌اید. هدف از آفرینش ما چیزی جز خیر و خوشبختی نیست. این ما هستیم که راه را به بیراهه می‌رویم.

چه بسیارند کسانی که سال‌هاست منتظر یک اتّفاق و معجزه هستند تا زندگی‌شان دستخوش تغییر و دگرگونی شود؛ غافل از آنکه هر آنچه که بخواهند در درونشان نهفته است. شما باید خودتان را بیابید و برای خود اهداف و استانداردهایی تعریف کنید و تا رسیدن به آن‌ها دست از تلاش برندارید. زندگی قانون باورهاست؛ شما آنگونه زندگی می‌کنید که باور دارید. اگر از زندگی کنونی خود راضی نیستید لازم است توقّف کرده و باورهایتان را از نو بسازید. انسان تنها موجودی است که دارای قدرت تفکر و اختیار است. شما برای ساختن زندگی دلخواه خود، هیچ محدودیتی ندارید. هر آنچه که لازم داشته باشید در اختیار شماست. اگر نگاهی به زندگی افراد موفّق و مشهور دنیا بیندازید خواهید فهمید که آن‌ها با تغییر باورهایشان، بر روی دنیای اطراف خود تاثیر عمیقی گذاشته‌اند.

اتفاق‌های مهم از درون خود شما شروع می‌شود کافیست یاد بگیرید که چگونه خود گمشده‌تان را پیدا کنید؛ در واقع درون شما قدرتی پنهان وجود دارد که از هر مانعی عبور کرده و هر دری را باز می‌کند شما می‌توانید آگاه باشید که چگونه از قدرت فکر و تمرکز خود به بهترین نحو ممکن برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان بهره ببرید قبل از اینکه به اهداف و آرزوهایتان برسید باید بتوانید آن‌ها را در ذهن‌تان تصویرسازی کنید؛ زیرا روزی خواهد رسید که افکار و تصاویر ذهنی شما تبدیل به فیزیک و حضور آن‌ها خواهد شد ما انسان‌ها در طول روز هزاران فکر از ذهن‌مان عبور می‌کند و هزاران کلمه از دهان‌مان خارج می‌شود کیفیت همین افکار و کلمات کیفیت زندگی ما را می‌سازد شما حتما به خواسته‌های قلبی‌تان می‌رسید، کافیست ایمان و باورتان آن‌قدر قوی باشد که هیچ شکی به دل خود راه ندهید.

در بخشی از کتاب از گام تا پرواز می‌خوانیم:

باورها تفکّراتی هستند که به زندگی معنا می‌بخشند و راهنمای ما در مسیرهای پر پیچ و خم زندگی می‌شوند و ما را هدایت می‌کنند. باورهای ما، درک ما از کلّ هستی را می‌سازند.

نیروی باور و ایمان و اعتقاد شما، فرمانده مغز و جسم و روح شما هستند. اگر شما باور داشته باشید که در زندگی، فرد موفّقی هستید این‌طور خواهد بود و به سمت موفّقیّت‌های بیشتری خواهید رفت و شادی، سلامتی و ثروت بیشتری در زندگی شما ظاهر خواهد شد.

درواقع نیروی باور و ایمان نیرویی است که می‌توانید با استفاده از آن به همه خواسته‌هایتان در زندگی برسید. بسیاری از افراد موفّق در تاریخ، قبل از رسیدن به موفّقیّت‌های بزرگ، ابتدا به خود باور و ایمان داشته‌اند. داشتنِ ایمان و باور به نیروی درونی خود و عظمت خداوند می‌تواند هر مانعی را از سر راه شما بردارد. علّت موفّقیّت انسان‌ها، نیروی باور آن‌هاست. زمانی که نیروی باور و ایمانتان نسبت به اهدافتان حتمی باشد، شما حتماً به آن هدف خواهید رسید؛ چون این نیرو به کمک سیستم‌های عصبی مغز، تمام مسیرها را به بهترین وجه ممکن جستجو می‌کند و راه‌های مناسب را بر سر راه‌تان قرار می‌دهد و شما قادر خواهید بود با تلاش و پیگیری و قرارگرفتن در موقعیّت‌های مناسب به سمت اهدافتان قدم بردارید.

با نگاه کردن به نظم جهان هستی و تماشای ستارگان، کوه‌ها، دریاها و... پی به عظمت خداوند خواهیم برد و ایمان داریم این همه خلقت توسط یک شعور آگاه آفریده شده که همه چیز را در کنترل خود دارد. شما به صاحب این خلقت، به خداوند بزرگ ایمان دارید.

خداوند هم به هستیِ خود ایمان دارد. هر یک از ما انسان‌ها قبل از آفریده شدن، با بسیاری از سلّول‌ها در رقابت بوده‌ایم تا توانستیم بین میلیون‌ها سلّول پیروز شویم؛ این یعنی ایمان خداوند به شما و آفریدن شما. خداوند شما را آفرید و فرصت زندگی کردن را برای شما فراهم کرد. وقتی که خالق هستی به ما اعتماد دارد حال ما چقدر به خود ایمان داریم.

برای رسیدن به خواسته‌ها و اهدافتان باید نیروی ایمان خود را به بالاترین حد برسانید؛ یعنی نباید هیچ شکّی در خلق هدف و دست‌یابی به آن داشته باشید.

 ۱۴۴ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8525-95-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

«پیشگفتار»
فصل اول: انسان و قدرت نامحدود او
آفرینش و علم و قدرت نامحدود خداوند
شگفتی مغز انسان
ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه ذهن
ضمیر خودآگاه
ضمیر ناخودآگاه
شیوه عملکرد ضمیر ناخودآگاه
فصل دوم: عوامل تاثیرگذار در موفقیت
انسان و قدرت تفکّر
موفّقیّت
عوامل مؤثر در کسب موفّقیّت
زدودن زنگار درون و تعیین هدف
نقش سپاسگزاری و شکرگزاری در موفّقیّت
نقش نیروی تخیّل و تجسّم خلّاق در موفّقیّت
انرژی لازمه موفّقیّت است
رسیدن به موفقیت با تفکر مثبت
عشق، نیرویی عظیم و سرمایه زندگی و موفّقیّت است.
درباره خواسته‌هایتان شروع به نوشتن کنید
ازدواج موفّق، یکی از عوامل موفقیت است.
فصل سوم: راهکارهایی برای بالا بردن کیفیت زندگی
تاثیرات شگفت انگیز آب بر روی سلامتی
تاثیر افکار مثبت بر سلامتی
تاثیر خنده در زندگی
بالا بردن سطح انرژی
حفظ خونسردی و آرامش
هموارکردن مسیر زندگی
در پس هر سختی، آسانی است
فصل چهارم: عبور از مشکلات
نیروی ایمان و باور
با باور همه چیز امکان‌پذیر است
همه چیز حاصل افکار درون ماست.
قدرت اراده و تصوّر
نقشی که کلمات در زندگی ایفا می‌کنند
زندگی مثل آمدن فصل‌هاست
فراوانی در زندگی
چرا انگیزه‌هایمان رنگ می‌بازند؟
مشکلات و عبور از آن‌ها
فصل پنجم: مهارت‌های فردی‌ای که باید بدانید
چهره گویایِ همه چیز است.
حالت‌های چهره
پیام‌های متناقض
فضای سر
نگاه کردن به حرکت لب‌ها هنگام صحبت کردن
سطح افشاگری
چگونه تاثیرگذار باشیم؟
همیشه یک بخشنده باشید
چگونه می‌توانیم بخشش داشته باشیم؟
چگونه شخصیتی جذّاب و دوست‌داشتنی داشته باشیم؟
چه رفتار و عواملی موجب داشتن روابط مثبت و جذاب شما می‌شود؟
چگونه خود را دوست بداریم؟
ارتباطات خوب لازمه موفّقیّت هستند
در صندلی جلوی ماشین زندگی‌ات بنشین
چاره کمرویی
عدم تمرکز و حواس پرتی
وابستگی
وابستگی در دوران نوجوانی
خوش رویی و نگرش مثبت
در اجتماع باشید تا دیده شوید
فصل ششم : پنج دروغی که نباید در مورد خودتان باور کنید
1. باور من شانس ندارم را برای همیشه از زندگی‌تان حذف کنید.
2. باور من زیبا نیستم.
3. باور من نمی‌توانم را از زندگی‌تان حذف کنید.
4. باور من نمی‌توانم ازدواج خوبی داشته باشم.
5. باور من استعداد ندارم
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب از گام تا پرواز

برای دانلود کتاب از گام تا پرواز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از گام تا پرواز

نظرات کتاب از گام تا پرواز

شکوه سیدی
۱۴۰۰/۱/۱۹
این کتاب فوق العادست... اصلا نمیتونم زمین بزارم این همه کتاب خوندم ولی هیچ کدوم ب این کاملی توضیح نداده بود.. هدف گذاری و شکر گذاری و تنفس و مبحث‌های دیگه رو کانل توضیح داده
کتابش خیلی کامله توصیه میکنم حتما بخونید
از کتابراه ک بهترین هدیه رو میده ممنونم
Farshid Aeini
۱۴۰۰/۱/۱۹
باسلام وعرض ادب خدمت همه عزیزانی ک دراین اثر دست داشته‌اند.
ابتدای کتاب هستم اما انگار که تمامش خوانده ام... این کتاب به صورت معجزه آسایی به دستم رسید. آرزوی سلامتی روح وجان برای تمامی شما عزیزان.. خدایاروهمراهتان
سمیه افشار پناه
۱۳۹۷/۱۱/۲۰
واقعا دیدگاه و باور آدمو تغییر میده این کتاب.
من سالهاست که در کانال تلگرامی نویسنده این کتاب عضوم و سخنان انگیزشی ایشون راهنمای کارگشایی بوده برام.
خدا قوت دکتر
مشاهد همه نظرات (۲۹)