دانلود کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش

کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش نوشته‌ی تریسی وست به ادامه‌ی ماجراهای این مجموعه جذاب می‌پردازد. پادشاه همراه با آنا، بو و اژدهایشان به سرزمین ملکه می‌روند. ریک و روری که در قلعه مانده‌اند با حمله‌ی اژدهای چهارسر مواجه می‌شوند، آیا آن‌ها می‌توانند به تنهایی در این نبرد پیروز شوند؟ برای جواب این سوال باید داستان مهیج کتاب را دنبال کنید.

درباره‌ی مجموعه‌ی استاد اژدها:

این مجموعه که از پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک نیویورک تایمز به شمار می‌آید، داستان‌های جذاب و پرهیجان چهار کودک است که به دلیل اتفاقی که قرار است در آینده رخ دهد، برای تربیت چهار اژدها با قدرت‌های خاص و منحصر به فرد، انتخاب شده‌اند. هر جلد از این مجموعه داستان‌هایی پرتلاطم و سرشار از انرژی دارند؛ به نحوی که کودکان با شور و اشتیاقی وصف‌نشدنی ادامه‌ی داستان‌ها را دنبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. به ویژه کودکانی که شیفته‌ی داستان‌های تخیلی، افسانه‌ها و نبردهای اژدهایی هستند.

این داستان‌های مصور علاوه بر اینکه هیجان‌انگیز و سرگرم کننده هستند، مفاهیم مهمی مانند استقلال، اعتماد به نفس، اتحاد، دوستی، شجاعت، همدلی و... را به کودکان می‌آموزد. مجموعه‌ی استاد اژدها به قدری هیجان دارد که تمام سنین را مشتاق به پیگیری اتفاقات داستان می‌کند. هر فصل از این کتاب متنی ساده، جذاب به همراه مکالمه‌هایی کوتاه دارند که به سرعت داستان را پیش می‌برند.

کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش (Dragon Masters 4: Power of the Fire Dragon) مناسب چه کسانی است؟

قصه‌ی پرهیجان و سرگرم‌کننده این کتاب برای کودکان دبستانی جذاب و آموزنده بوده و آن‌ها با اشتیاق شخصیت‌ها و رخدادهای داستان را دنبال خواهند کرد.

تریسی وست (Tracey West) را بیشتر بشناسیم:

او که حرفه‌ی خود را در سال 2000 آغاز کرد، نویسنده‌ی بیش از 300 کتاب برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله آن‌ها می‌توان به مجموعه کتاب‌های استاد اژدها و اقتباس‌های کتاب فصل پوکمون که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شوند و همچنین سری ترفندهای پیکسی و مجموعه جستجوی هیرو اشاره کرد. وست هم اکنون به همراه خانواده‌اش در غرب کاتسکیلز ایالت نیویورک زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش می‌خوانیم:

اژدهای چهار سر با سرعت به سمت برج پرواز می‌کرد. دریک پرسید: «خواب دیه گو رو یادته؟ دیده بود مالدرد سوار یه اژدهای چهار سره!» روری چشم هایش را ریز کرد. «یه مرد پشت اون اژدها نشسته!» والکن داشت کنار برج پرواز می‌کرد و هنوز اژدهای دیگر را ندیده بود. روری داد زد: «والکن، بیا اینجا!» اژدهایش چرخی زد و برگشت سمت برج.

 ۱۰۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-170-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: آتشت را نگه دار!
فصل 2: نمایش اژدها
فصل 3: پس کرم چی؟
فصل 4: جادوگر یا پرستار بچه؟
فصل 5: و اینک اژدهاها!
فصل 6: دردسر توی برج
فصل 7: مراقبت از قلعه
فصل 8: هایدرا
فصل 9: نقشه‌ی مالدرد
فصل 10: روری برای نجات می‌آید
فصل 11: سنگ اژدهای قرمز!
فصل 12: پوف!
فصل 13: غافلگیری ملکه
فصل 14: یک اژدهای جدید؟

راهنمای دانلود کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش

برای دانلود کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استاد اژدها 4: اژدهای آتش

نظرات کتاب استاد اژدها 4: اژدهای آتش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
داستان آموزنده، داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه استاد اژدها، داستان تخیلی کودکان، داستان تخیلی، دانلود داستان تخیلی، داستان تخیلی کودکانه، داستان تخیلی کودک، کتاب تخیلی کودکان، داستان های کوتاه در مورد اژدها، داستان کوتاه کودکانه اژدها، اژدها کودکانه، تخیلات کودکان، تخیل کودک، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، داستان آموزشی، داستان کودک، کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، گروه سنی ب، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، گروه سنی ج، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، داستان پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، Tracey West، Dragon Masters، Power of the Fire Dragon، کتاب استاد اژدها جلد چهارم، دانلود pdf کتاب استاد اژدها 4 اژدهای آتش، کتاب استاد اژدها 4 اژدهای آتش pdf