دانلود کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر

کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر نوشته‌ی تریسی وست، دنباله‌ی جذاب ماجراهای دریک و دوستانش است. اژدهابان جدیدی به نام پترا با اژدهای چهارسر و بزرگش وارد قلعه‌ی پادشاه می‌شود. پترا که خیال می‌کند همه چیز را می‌داند، تلاشی برای برقراری ارتباط با اژدهایش نمی‌کند اما اژدهای او زهر می‌پاشد و این موضوع برای همه خطرناک است.

درباره‌ی مجموعه‌ی استاد اژدها:

این مجموعه که از پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک نیویورک تایمز به شمار می‌آید، داستان‌های جذاب و پرهیجان چهار کودک است که به دلیل اتفاقی که قرار است در آینده رخ دهد، برای تربیت چهار اژدها با قدرت‌های خاص و منحصر به فرد، انتخاب شده‌اند. هر جلد از این مجموعه داستان‌هایی پرتلاطم و سرشار از انرژی دارند؛ به نحوی که کودکان با شور و اشتیاقی وصف‌نشدنی ادامه‌ی داستان‌ها را دنبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. به ویژه کودکانی که شیفته‌ی داستان‌های تخیلی، افسانه‌ها و نبردهای اژدهایی هستند.

این داستان‌های مصور علاوه بر اینکه هیجان‌انگیز و سرگرم کننده هستند، مفاهیم مهمی مانند استقلال، اعتماد به نفس، اتحاد، دوستی، شجاعت، همدلی و... را به کودکان می‌آموزد. مجموعه‌ی استاد اژدها به قدری هیجان دارد که تمام سنین را مشتاق به پیگیری اتفاقات داستان می‌کند. هر فصل از این کتاب متنی ساده، جذاب به همراه مکالمه‌هایی کوتاه دارند که به سرعت داستان را پیش می‌برند.

کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر (Dragon Masters 5: Song of the Poison Dragon) مناسب چه کسانی است؟

قصه‌ی جذاب و مهیج این کتاب برای کودکان دبستانی سرگرم‌کننده و آموزنده بوده و آن‌ها با اشتیاق شخصیت‌ها و رخدادهای داستان را دنبال خواهند کرد.

تریسی وست (Tracey West) را بیشتر بشناسیم:

او که حرفه‌ی خود را در سال 2000 آغاز کرد، نویسنده‌ی بیش از 300 کتاب برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله آن‌ها می‌توان به مجموعه کتاب‌های استاد اژدها و اقتباس‌های کتاب فصل پوکمون که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شوند و همچنین سری ترفندهای پیکسی و مجموعه جستجوی هیرو اشاره کرد. وست هم اکنون به همراه خانواده‌اش در غرب کاتسکیلز ایالت نیویورک زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر می‌خوانیم:

حالا اژدهای جدیدی توی قلعه بود. او یک هایدرا بود؛ اژدهایی که چهار سر داشت. یک جادوگر بدجنس به اسم مالډرد سوار بر هایدرا به سرزمین آن‌ها حمله کرده بود. مالدرد را به زندان انجمن جادوگران فرستاده بودند و سنگ اژدها برای هایدرا یک اژدھابان انتخاب کرده بود.

 ۱۰۵ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-171-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: اژدهابان جدید
فصل 2: پترای همه چیزدان
فصل 3: چهار سر
فصل 4: پیامی از طرف شاه
فصل 5: هایدرای عصبی
فصل 6: زهر!
فصل 7: خبرهایی از دهکده
فصل 8: حقیقت آشکار می‌شود
فصل 9: اژدھابان اشتباه
فصل 10: اژدهاها را بفرستید بروند!
فصل 11: خداحافظی پترا
فصل 12: آواز هایدرا
فصل 13: کار از کار گذشت؟
فصل 14: زیرا
فصل 15: سنگ اژدهای اصلی

راهنمای دانلود کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر

برای دانلود کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استاد اژدها 5: اژدهای زهر

نظرات کتاب استاد اژدها 5: اژدهای زهر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
داستان آموزنده، داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه استاد اژدها، داستان تخیلی کودکان، داستان تخیلی، دانلود داستان تخیلی، داستان تخیلی کودکانه، داستان تخیلی کودک، کتاب تخیلی کودکان، داستان های کوتاه در مورد اژدها، داستان کوتاه کودکانه اژدها، اژدها کودکانه، تخیلات کودکان، تخیل کودک، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، داستان آموزشی، داستان کودک، کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، گروه سنی ب، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، گروه سنی ج، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، داستان پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، Tracey West، Song of the Poison Dragon، Dragon Masters، کتاب استاد اژدها جلد پنجم، دانلود pdf کتاب استاد اژدها 5 اژدهای زهر، کتاب استاد اژدها 5 اژدهای زهر pdf