دانلود کتاب استراتژی بازاریابی: درس و موردکاوی ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استراتژی بازاریابی: درس و موردکاوی ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استراتژی بازاریابی: درس و موردکاوی ها

به یکی از جالب‌ترین، چالش‌برانگیزترین و مهم‌ترین عناوین دوره آموزش کسب‌وکار خود خوش‌آمدید. می‌پرسید چه چیزی استراتژی بازاریابی را چنان جالب، چالش‌برانگیز و مهم می‌سازد؟ برای شروع، استراتژی بازاریابی جالب است چون (1) ذاتاً مردم‌محور است و (2) هرگز ایستا نیست. آمیخته‌ای متمایز از هنر و علم، استراتژی بازاریابی در مورد افرادی است (درون یک سازمان) که در پی یافتن راه‌هایی برای ایجاد ارزش استثنایی از طریق برآورده ساختن نیازها و خواسته‌های دیگر افراد (مشتریان، سهامداران، شرکای کسب‌وکار و جامعه در کل) و همچنین نیازهای خود سازمان هستند. استراتژی بازاریابی از روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و اقتصاد برای شناخت بهتر نیازها و انگیزه‌های اصلی این افراد- چه مشتریان سازمان باشند (که معمولاً حیاتی‌ترین آن‌ها تلقی می‌شوند)، کارکنان آن یا ذی‌نفعان آن - بهره می‌گیرد. به‌طور خلاصه، استراتژی بازاریابی در مورد افرادی است که به دیگر افراد خدمت می‌کنند.

این کتاب برای محیط‌های آموزشی متعددی مناسب است، ازجمله دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره‌های آموزشی شرکت‌ها. در سطح کارشناسی، کتاب برای برنامه‌های عملی انتهای دوره یا دروس جبرانی سطوح بالاتر نظیر «مدیریت بازاریابی»، «استراتژی بازاریابی» یا «خط‌مشی بازاریابی» مناسب است. در این سطح، کتاب چارچوبی عالی فراهم می‌سازد که می‌توان با موردکاوی‌های متنی گنجانده‌شده در کتاب، موردکاوی‌ در یک شرکت واقعی یا شبیه‌سازی رایانه‌ای به‌کار برد. در سطح کارشناسی ارشد، کتاب برای دوره‌های برنامه‌ریزی بازاریابی استراتژیک، استراتژی‌های بازاریابی رقابتی یا به‌عنوان مکملی برای هر دوره مبتنی بر شبیه‌سازی مناسب است. یک بخش رو به رشد از بازار یا همان آموزش درون‌شرکتی، می‌تواند کتاب را به هنگام آموزش افراد حرفه‌ای علاقه‌مند برای تدوین برنامه‌های بازاریابی برای خود یا تفسیر و پیاده‌سازی برنامه‌های دیگران استفاده کنند.

 ۶۶۲ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7106-45-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: بازاریابی در اقتصاد امروز
فصل 2: برنامه‌ریزی بازاریابی استراتژیک
فصل 3: گردآوری و تحلیل اطلاعات بازاریابی
فصل 4: توسعه مزیت رقابتی و تمرکز استراتژیک
فصل 5: مشتریان، بخش‌بندی و بازاریابی هدفمند
فصل 6: برنامه بازاریابی
فصل 7: برندسازی و جایگاه‌سازی
بخش چهارم: عملی کردن استراتژی
فصل 8: اخلاق و مسئولیت اجتماعی در برنامه‌ریزی استراتژیک
فصل 9: پیاده‌سازی و کنترل بازاریابی
فصل 10: گسترش و حفظ روابط بلندمدت با مشتری
پیوست 1 - چگونه یک مطالعه موردی را تحلیل کنیم
پیوست 2 - کاربرگ‌های برنامه بازاریابی

راهنمای دانلود کتاب استراتژی بازاریابی: درس و موردکاوی ها

برای دانلود کتاب استراتژی بازاریابی: درس و موردکاوی ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استراتژی بازاریابی: درس و موردکاوی ها
مصطفی بهیادی
۱۳۹۵/۱۰/۲۶
هر بازاریاب و مدیر فروشی باید این کتاب فوق العاده رو تهیه کنه و کاربردش رو در فروش شرکتش ببینه
ایمان ایمانی پور
۱۳۹۸/۲/۹
کتاب خوبیه و پر از نکته‌ها ارزشمند
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
یک کتاب قدرتمند ومفید برای همه بخصوص مدیران وکسب وکارهای
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)