دانلود کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده

در کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده، تالیف رابرت لوینگر، هر آنچه درباره پرتوزایی و کمیت دوز جذب شده نیاز بوده، جهت درمان بیماری‌های خاص آورده شده است.

محاسبات دوز جذب شده برای ارزیابی خطرات مورد بحث در زمینه کاربرد رادیو داروها در مطالعات پزشکی الزامی است. رادیو داروها پس از ورود به بدن و قرار گرفتن در یک اندام خاص (اندام منبع) تابش ساطع کرده و زمانی که این تابش‌ها در ماده (اندام هدف) جذب می‌شوند تماما قادرند به صورت یون ظاهر شوند.

در کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده، سعی بر آن شده است که از حالات ساده به حالات پیچیده‌تر دست یابد. در بخش اول کتاب فرض بر آن است که یک رادیو هسته تنها یک نوع تابش را گسیل کرده و در یک بافت متمرکز شده است. در بخش دوم معادلات کامل برای موقعیت کلی‌تر یک رادیو هسته با بیش از یک نوع تابش متمرکز شده در بیش از یک بافت منبع گسترش یافته‌اند.

بخش‌های بعد در مورد هر یک از پارامترهای وارد شده در معادلات الگوی میرد بحث می‌کند. یک بخش به مدل‌ها و سینتیک‌ها و بخش دیگر به یکاهای SI و مرسوم اختصاص یافته است. مثال‌هایی نیز کاربرد این الگو را شرح می‌دهند.

 ۲۰۵ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8794-25-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: اصول اولیه میرد
فصل دوم: مثال‌هایی از کاربرد طرح میرد
فصل سوم: گزارشات برآورد دوز جذبی جمع‌آوری شده
فصل چهارم: گزارش‌های برآورد دوز
فصل پنجم: ضمیمه
منابع و مأخذ
واژه نامه 

راهنمای دانلود کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده

برای دانلود کتاب اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول اولیه میرد برای محاسبات میزان دوز جذب شده