دانلود کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی)

کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی) نوشته‌ی سید حسین میرظفرجویان، به صورت کاربردی و مختصر بخش‌های مدیریت عمومی، سالن، بهداشت، ایمنی محیط کار و مدیریت بحران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (Principals supervision and management) متوجه می‌شوید که شرکت‌های بزرگ و موفق دنیا، حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی را یک فرصت بزرگ و طلایی برای برقراری ارتباط، اطلاع‌رسانی و پیشرفت در فروش می‌دانند. شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی جنبه مهمی از پیشبرد فروش به عنوان یکی از عناصر مهم بازاریابی در تجارت بین‌المللی به شمار می‌رود که برای شناسایی مشتریان بالقوه، ضمن برگزاری نمایشگاه و عرضه کالا و خدمات، فرصت مناسبی را به وجود می‌آورد.

نمایشگاه یکی از ابزارهای اصلی اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های ارتباطی شرکت‌ها محسوب می‌شود و یک ابزار ارتباطی یکپارچه است که بازاریابی، تبلیغات و سایر ابزارها را با هم ترکیب می‌کند تا با تعادلی مناسب بین ابزارها قادر به ارائه و عرضه قابل قبول از کالا و خدمات باشد.

مشارکت‌کننده و بازدیدکننده نمایشگاه هر کدام نقش اصلی و اساسی را در این فعالیت بازاریابی دارند و تحقق اهداف گروه بالا بستگی به محقق شدن اهداف هر یک خواهد داشت. برای برگزاری یک نمایشگاه سختی‌های زیادی وجود دارد.

گروهی از افراد متخصص ماه‌ها به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند تا یک اتفاق مهم اقتصادی و تخصصی را به ثمر برسانند و برایند تمام این تلاش‌ها در طی مدت چند روز عمر برگزاری نمایشگاه متبلور می‌شود به همین دلیل میزان تاثیر مدیران غرفه و به دنبال آن مدیران سالن در دستیابی به موفقیت، غیر قابل انکار است و انتخاب و به کارگیری افراد مناسب و توانمند می‌تواند میزان موفقیت حضور در نمایشگاه‌ها را افزایش دهد.

در بخشی از کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی) می‌خوانیم:

و بسیاری از شرکت‌ها در نمایشگاه‌های مختلف، با توجه به نیازها و اهداف تعیین شده، با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی درست از شرایط و مقررات موجود در سایت‌های نمایشگاهی در متراژهای متفاوت حضور می‌یابند. در اغلب موارد، به جز مورد محدودیت اختصاص فضا از طرف سازمان برگزارکننده، غرفه‌داران می‌توانند غرفه‌ای بزرگ و با زیر بنایی بیشتر انتخاب کنند که در فضایی با وسعت کوچک‌تر قرار بگیرد، طراحی در سالن‌های با ارتفاع مناسب و طراحی غرفه‌ای طبقاتی (نیم طبقه) با ارتفاع قابل بهره‌برداری علاوه بر جذابیت لازم، باعث صرفه‌جویی در بعضی از هزینه‌ها نیز می‌گردد.

 ۱۲۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-366-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: اصول مدیریت
فصل دوم: مدیریت غرفه در نمایشگاه
فصل سوم: بازدیدکنندگان
فصل چهارم: مدیریت سالن نمایشگاهی
فصل پنجم: ایمنی، بهداشت و زندگی در محیط کار
فصل ششم: مدیریت بحران

راهنمای دانلود کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی)

برای دانلود کتاب اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول سرپرستی و مدیریت (با نگرش به مدیریت غرفه و سالن نمایشگاهی)