دانلود کتاب اصول و کلیات Web Gis


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول و کلیات Web Gis و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول و کلیات Web Gis

فن آوری GIS از بدو شروع در سال ۱۹۶۰ تا به امروز پیشرفتها و تغییرات زیادی را در خود تجربه نموده است. با پیدایش اینترنت و گسترش روز افزون آ ، مبحث جدیدی در GIS به عنوان Web based GIS یا Web GIS باز شد تا امکان اشتراک گذاری اطلاعات و تبادل اطلاعات مکانی را به کاربران در هر نقطه از جهان بدهند. در Web GIS کاربران بدون نصب نرم افزار های پیچیده GIS با استفاده از اینترنت و وب می تواند به راحتی به اطلاعات مکانی دسترسی پیدا کرده و عملیات های جستجو، پرسش و پاس ، چاپ و ... را انجام دهد.
نبود یک کتاب فارسی در زمینه Web GIS، انگیزه ای شد تا مجموعه پیش رو با هدف معرفی اجمالی مولفه های مهم Web GIS تالیف و گردآوری گردد. کتاب حاضر بیشتر به اصول و کلیات Web GIS پرداخته و از وارد شدن به بخش ها و قسمت های مختلف به دلیل اینکه خارج از حوصله این کتاب می باشد خود داری کرده است. مفاهیم پایه ای و ضروری شبکه، اینترنت و وب بصورت مختصر و مفید در فصول اول، دوم، و سوم معرفی گردیده اند. در فصل سوم، کلیات سیستم اطلاعات جغرافیایی تشریح گردیده و در فصل چهارم پیکربندی اصلی Web GIS مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نهایتاً در فصل پنجم، راه اندازی Web GIS تجاری با نرم افزار ATCGIS Server به صورت عملی تشریح گردیده است.

 ۱۸۹ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-685700-8 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مفاهیم ضروری شبکه

فصل دوم:آشنایی با مفاهیم ضروری اینترنت و وب

فصل سوم: نقشه و سیستم اطلاعات جغرافیایی

فصل چهارم: سیستم اطلاعات مکانی تحت وب

فصل پنجم: راه web GIS اندازی تجاری با  Arc GIS server

راهنمای دانلود کتاب اصول و کلیات Web Gis

برای دانلود کتاب اصول و کلیات Web Gis و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول و کلیات Web Gis

نظرات کتاب اصول و کلیات Web Gis

مجتبی خضری
۱۳۹۷/۲/۶
کتاب خوبه برای شروع و آگاهی‌های اولیه درباره WEBGIS است. دارای ایرادت نگارشی هستش‌ای کاش دقت بیشتری میشد و یک آپدیت برای این کتاب منتشر می‌کردن. ممنون
Mohammad Kazemi
۱۳۹۵/۱۲/۲
در کل کتاب خوبیه برای شروع ولی یکی از مشکلات اصلی کتاب، ایرادات نگارشی فراوانش هست که مشخصه ناشر به هیچ وجه به این موضوع دقت کافی نداشته است.
Majid Karimian
۱۳۹۷/۸/۱۵
کتاب مفیدی است. بویژه برای آشنایی و ورود به مبحث web Gis
مشاهد همه نظرات (۷)