دانلود کتاب افزایش یادگیری ذهن

  • از: عماد برهانی
  • ۱۷۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب افزایش یادگیری ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب افزایش یادگیری ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افزایش یادگیری ذهن

با انجام تکنیک‌های کتاب افزایش یادگیری ذهن گردآوری شده توسط عماد برهانی قادر خواهید بود حافظه خود را تقویت کرده تا در مدت زمان کمتر، یادگیری بیشتری داشته باشید.

توانایی یادگیری سریع، سرمایه فوق‌العاده باارزشی است. افرادی که می‌توانند مفاهیم جدید را به سرعت یاد بگیرند و درک کنند، مزیت ویژه‌ای نسبت به کسانی‌ که مدام با خود کلنجار می‌روند و همیشه هم به در بسته می‌خورند، دارند. این افراد قادرند اطلاعات جدیدی را که آموخته‌اند در مدت زمان کوتاهی پردازش کنند و از مهارت‌های جدیدشان بهره ببرند.

حتما برای شما پیش آمده است که گاهی دستور رئیس‌تان، آدرسی را که به شما داده‌اند یا صحبت‌های دیروز معلم‌تان را به یاد نیاورید. فراموشی برای بسیاری از افراد بخشی از معضلات روزمره است. خبر خوب این است که تکنیک‌هایی وجود دارند که به کمک ما می‌آیند تا با افزایش توانایی‌های مغزمان، ذهنی آماده و هشیار داشته باشیم. همه ما این واقعیت را می‌دانیم: یادگرفتن یک چیز تازه کار سختی است. اما اگر یک دانش آموز، دانشجو، متخصص یا بیزنس من باشید، لازم است که هر روز چیزهای تازه‌ای یاد بگیرید. با رشد استفاده از اینترنت، اطلاعات پیرامون ما با سرعت غیرقابل کنترلی رو به افزایش است. باید از خیلی مسائل آگاه شویم، خیلی چیزها یاد بگیریم و در خیلی از موضوعات متخصص شویم و این خیلی سخت است.

در این کتاب مجموعه از روش‌های برای بالا بردن و افزایش توانایی ذهن وجود دارد که می‌توان با ممارست به ایده‌آل‌های خود برسید.

 ۶۰ صفحه، ۳۶۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول - آغازی بر تکنیک‌های تقویت حافظه
فصل دوم - به چه صورت حافظه‌ی خود را تقویت کنید
فصل سوم - میخواهید اسم اشخاص را به خاطر بسپارید
فصل چهارم - شیوه اصلی؛ قدرتمندترین تکنیک به خاطر سپردن اعداد
فصل پنجم- تکنیک سفر
فصل ششم - تکنیک الفبا
فصل هفتم - یادآور عدد و شکل
فصل هشتم - یادآور عدد و قافیه
فصل نهم - شیوه اتاق رومی
فصل دهم- روش‌های پیوند و داستان
فصل یازدهم - ۴ بازی‌ برای تقویت حافظه‌

راهنمای دانلود کتاب افزایش یادگیری ذهن

برای دانلود کتاب افزایش یادگیری ذهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افزایش یادگیری ذهن
sonya noori
۱۳۹۶/۹/۲۹
فصل اخر نسبت به بقیه فصل‌ها گیرایی و کاربرد بیشتری دارد. بقیه فصول چیزی قابل توجه برای یادگیری نداره. اینکه بخوایم برا هر عدد یا اسمی یه شی یا تصویر رو نسبت بدیم بعدا برای بخاطر اوردنش باید کلی وقت بزاریم و این اصلا خوب نیست کلی از وقتمون هدر میره
صدیقه جعفری
۱۳۹۶/۱۰/۱
فصل اخر نسبت به بقیه فصل هاگیرایی و کاربرد بیشتر داره
Javad Gholamnejad
۱۳۹۸/۱/۳
ضمن تشکرازدوستانیکه نظردادند. خواهشم اینه بجای کلماتی مثل خوب وعالی بود کمی بشترتوضیح چاشنیش کنند خیلی خوب میشد. سپاسگزارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۶)