دانلود کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد

  • از: سو آتکینز
  • ناشر: انتشارات کلیدر
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد

سو آتکینز در کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد، شما را در به دست آوردن شفافیت، مسیر و اطمینان در تربیت فرزندانتان یاری می‌کند. این کتاب به شما کمک می‌کند رابطه‌ای شگفت‌انگیز و پربار با فرزند خود بوجود آورید که تا آخر عمر ادامه پید کند.

بزرگ کردن بچه‌ها چالش‌برانگیز، سخت و طاقت‌فرسا است اما بچه‌ها مانند دستگاه‌هایی که خریداری می‌کنیم نیستند تا همین که به دنیا می‌آیند سازنده، دفترچه‌ی راهنمایی هم درکنار آن‌ها قرارداده باشد. اما اگر اینطور باشد، امیدواریم کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد (Raising Happy Children For Dummies) یکی از آن دفترچه‌هایی باشد که دست کم در شیوه‌ی تربیتی به شما کمک کند و اطلاعاتی برای حمایت و دلگرم کردن شما ارائه دهد و در این مسیر دشوار شادی را به شما هدیه دهد.

پدر و مادر بودن یکی از بزرگ‌ترین مسئولیت‌هاست اما تعداد انگشت‌شماری آمادگی لازم برای آن را بدست می‌آورند. در مقابل، بیشتر افراد بر همه‌چیز بجز یادگیری مهارت‌های لازم برای پرورش بچه‌هایی شاد، شجاع و متعادل سرمایه‌گذاری می‌کنند.

سرعت، فشار و استرس زندگی امروز گویای آن است که هیچ‌گاه زمان کافی دراختیار ندارید. زمان دشواری است که بی‌گمان به خاطرات و تجربیات کودکی خودِ شما شباهتی ندارد. فرهنگ امروز می‌گوید همه چیز همین حالا باید مهیا باشد. بچه‌ها در معرض خطرات گپ وگفت‌های اینترنتی، مصرف مواد مخدر برای تفریح، مصرف الکل قرارد دارند. بسیاری از وقت خود را جلوی صفحه‌ی نمایشگر سپری می‌کنند: پلی استیشن، گپ‌و‌گفت اینترنتی و رایانه. و باوجود اینکه کارهای بسیار دیگری می‌توانند انجام دهند، اما همیشه بی‌حوصله و کسل به نظر می‌رسند.

فلسفه‌ی سو آتکینز (Sue Atkins) ساده است: فرزند شما شایسته‌ی بهترین است. او لیاقت آن را دارد که شما بهترین پدر و مادر برای او باشید. با خواندن کتاب تربیت کودکانی شاد برای دامیز انتخاب‌های بیشتری دارید و می‌توانید همیشه براساس بهترین آرزوها برای فرزندتان تصمیمات تازه و متفاوت بگیرید.

در بخشی از کتاب تربیت کودکانی شاد می‌خوانیم:

ارزش‌ها کلیدهای اصلی هستند که همه رفتارهای شما را کنترل می‌نمایند. ارزش‌ها شما را به انجام کارها سوق می‌دهند و بعد از آن تصمیم می‌گیرند که آیا عمل شما خوب یا بد بوده. هرچیزی که برای شما عزیز است از سیستم ارزشی شخصی خود شما نشئت می‌گیرد. مشخص کردن ارزش‌هایتان به شما کمک می‌کند تا آن‌ها را به فرزندان خود منتقل کنید. ارزش‌ها می‌توانند مربوط به دیدگاه‌های شما در مورد خوردن سالم، محیط، منتقل کردن آداب و رسوم فرهنگی شما، دیدگاه‌های مذهبی‌تان یا معنویات شما، دیدگاه‌های شما در مورد ثروت، موفقیت یا مسولیت اجتماعی یا دیدگاهتان در مورد تحصیل و نگرش شما به نوع شغلی که فرزندتان در آینده خواهد داشت باشند.

 ۳۸۶ صفحه، ۹۴۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۶۵۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش اول: درک خود و فرزندان
فصل اول: پدر و مادری دل استوار باشید
فصل دوم: چگونه پدر و مادری هستید و می‌خواهید چگونه پدر و مادری بشوید؟
فصل سوم: درک نیازهای فرزندان
فصل چهارم: با در نظر داشتن هدف در ذهن شروع می‌کنیم
فصل پنجم: گفتگویی کارآمد و ارتباط با فرزندان
فصل ششم
فصل هفتم: برقراری روابطی عالی
بخش سوم: نظم و مقررات
فصل هشتم: از عالم خیال بیرون بیایید و واقع بین باشید: فرزندان خود را منضبط کنید.
فصل نهم: انتخاب راهکارهای متفاوت برای سنین متفاوت
فصل دهم: وقتی ادامه مسیر سخت می‌شود: کنترل کشمکش و تعارض
بخش چهارم: کمک به فرزند در رویارویی با مشکلات رایج
فصل یازدهم: رویارویی با مدرسه
فصل دوازدهم: کمک به فرزندتان برای رویارویی با مشکلات فوری
بخش پنجم: متفاوت بودن
فصل سیزدهم: کمک به فرزند در رویارویی با مشکلات بزرگتر
فصل چهاردهم: بزرگ کردن بچه‌هایی با نیازهای خاص و فردی
فصل پانزدهم: تربیت بچه‌های دوقلو، سه قلو و چندقلو
فصل شانزدهم: کاری که والدین باید هر روزه انجام دهند
فصل هفدهم: ده راهکار برای ایجاد یک خانهی شاد
فصل هجدهم: ده چیزی که وقتی همه چیز به هم می‌ریزد باید انجام شود

راهنمای دانلود کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد

برای دانلود کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الفبای تربیت کودکانی شاد

نظرات کتاب الفبای تربیت کودکانی شاد

سیده حمیده اسدی
۱۳۹۹/۱/۱۴
لطفا کتابهای تربیتی بیشتری را صوتی کنید با سپاس فراوان
مشاهد همه نظرات (۱)