دانلود کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند

  • از: منوچهر جعفریان
  • ۲۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند

پروفسور منوچهر جعفریان، متخصص و پژوهشگر برجسته علوم تغذیه بعد از 45 سال دوری، به وطن بازگشته و حاصل یافته‌های علمی و آزمایشگاهی این محقق که نتیجه 25 سال تلاش مستمر اوست با خود آورده است. در این خصوص کتاب «امراض از آسمان نمی آیند: سکته ها، سرطان ها و دیابت از ساخته های خود انسان هستند.» یکی از کتاب های ایشان می باشد که برای شما خوانندگان گرامی در این کتاب تهیه شده است.

این کتاب در مورد سه دشمن بدن انسان که خود انسان آنرا بوجود می آورد بحث می شود. سکته ها، سرطان و دیابت باعث 80 درصد از مرگ و میر ها در جهان می باشند. این امراض ناگوار به خودی خود به وجود نمی آیند، بلکه عامل اصلی آنه، توسط خود انسان در اثر کمبود مواد بیو اکتیو بوجود می آید. شما در این کتاب یاد می گیرید که چگونه از این امراض پیشگیری کنید.

این کتاب را رضا زعفرانیه (مدیر برنامه های پروفسور جعفریان) نویسنده کتاب «کاهش وزن به سبک لاغری رنگی»، تنظیم کرده ام. قبلا از این مجموعه کتاب معجزه کاهش وزن پروفسور جعفریان را تنظیم و در اختیار شما قرار داده ام.

زندگی زیباست. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در این سفر زندگی موفق باشید و با بدنی سالم به زندگی زیبای خود ادامه دهید. باشد که این کتاب نیز همراهی مناسب باشد برای سفر زندگی شما

 ۱۱۰ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بیوگرافی پروفسور جعفریان
فصل اول: آشنایی با مواد بیواکتیو
فصل دو: سکته ها
فصل سوم: سرطان ها
فصل چهارم: دیابت
فصل پنجم: مواد بیواکتیو در سیستم دفاعی بدن
فصل ششم:  نیاز بدن به مواد بیواکتیو

راهنمای دانلود کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند

برای دانلود کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امراض از آسمان نمی‌آیند

نظرات کتاب امراض از آسمان نمی‌آیند

رضا حق پرست
۱۳۹۵/۹/۴
کتاب بسیار خوبی است و خواندش را به کسانی که میخواهند زندگی سالمی داشته باشند توصیه میکنم. از مطالب علمی مطرح شده به زبان ساده لذب بردم و بسیار استفاده کردم. مشکل کتاب فقط وجود تعداد زیادی غلط املایی است که توصیه میکنم حتما تصحیح شود. چون حیف است این کتاب این مشکل را داشته باشد. دکتر رضا حق پرست
Ali K
۱۴۰۰/۱/۱۸
این کتاب خلاصه واقعا مفیدی از کتابهای زیادی است که فقط ازعهده دانشمندی چون این نویسنده برمی آید اینهمه نکته رابدون قصه پردازی وباساده تربن بیان ارایه دهد.
خداوندبه وجودپزشکان ومحققینی که باطب پیشگیری مردم راارشادمیکنند سلامت وبرکت دهد.
رضا کرمانی
۱۳۹۹/۷/۲۰
باسلام خدمت نویسنده کتاب و زحمتکشان چاپ و نشر آن بسیار مطالب عالی در مورد تغذیه و با زبان بسیار ساده و قابل فهم برای قشرهای مختلف ممنونم فقط غلط املایی تصحیح شود خوبه و همچنین صفحات شماره گذاری میشد خوب بود
مشاهد همه نظرات (۳۰)