دانلود کتاب انتخاب رشته جادویی

  • از: مهدی رسولی
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انتخاب رشته جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انتخاب رشته جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انتخاب رشته جادویی

کتاب انتخاب رشته جادویی، به تالیف مهدی رسولی، دستورالعملی متفاوت برای رسیدن شما به موفقیت ارائه می‌کند. با مطاله این کتاب یاد می‌گیرد که علاوه بر رتبه کنکور، چه عواملی را باید در رسیدن به رشته و شغل دلخواه‌تان مورد توجه قرار دهید و چگونه بهترین رشته را برای رسیدن به یک شغل ایده آل انتخاب کنید. 

اگر برای انتخاب رشته خود سردرگم هستید؟ نمی‌دانید چگونه باید علاقه، استعداد، شخصیت و سایر عوامل را در انتخاب رشته‌تان لحاظ کنید؟ از اظهار نظرهای گوناگون خسته شده‌اید؟ نگران نباشید ...

همین حالا مشغول مطالعه کتاب انتخاب رشته جادویی شوید و به سمت موفقیت را حرکت کنید. شروع حرکت برای رسیدن به یک زندگی کاری موفق و متناسب با خصوصیات شخصیتی، استعداد و توانایی‌های خودتان و یا فرزندتان را آغاز کنید. نکته بسیار مهمی که نباید هیچ وقت فراموش کنید این است که موفقیت واقعی و احساس لذت و خوشحالی در زندگی به هیچ عنوان به صورت تصادفی و از روی شانس بوجود نمی‌آید و شما تنها زمانی موفق خواهید شد که انتخاب‌های کوچک و بزرگ زندگی تان را با دقت و به درستی انجام داده باشید. یکی از مهترین انتخاب‌های زندگی در دوران نوجوانی و جوانی، انتخاب رشته تحصیلی و شغل و حرفه است.

کتاب انتخاب رشته جادویی برای دانش آموزانی است که از هم اکنون به دنبال کسب موفقیت تحصیلی و حرفه ای‌اند و قصد دارند در آینده، شغلی رویایی داشته باشند که از آن لذت برده و به موفقیت و ثروت برسند. مطالب این کتاب، شامل داستان زندگی دانش آموزانی است که با چند انتخاب درست، بر اساس آگاهی و شناخت، مسیر حرکت زندگی خود را در جهت صحیح قرار داده و اکنون لذت آن را تجربه می‌کنند و داستان اندوه کسانی است که زندگی خود را بدون برنامه‌ای صحیح، پیش برده و علی رغم سعی و تلاش زیادی که داشته‌اند، نتیجه رضایت بخشی از آن کسب نکرده و افسوس گذشته را می‌خورند.

اگر کتاب انتخاب رشته جادویی را دقیق و با علاقه بخوانید، مطمئنا دیدگاه شما نسبت به انتخاب شغل و رشته تحصیلی، تغییر کرده، خودتان را بهتر می‌شناسید و انگیزه شما برای موفقیت و رسیدن به خوشبختی چندین برابر می‌شود.

این کتاب به گونه‌ای نوشته شده که شما محدودیتی در انتخاب فصل و مبحث مورد مطالعه ندارید و هر موقع می‌توانید موضوع دلخواه خود را از بین فصول و بخش‌های مختلف کتاب، انتخاب و شروع به خواندن کرده، از آن لذت ببرید و در تصمیم گیری‌های خود استفاده کنید.

پیشنهاد مهدی رسولی، این است که مطالعه خود را به ترتیب از فصل اول شروع کنید، گام‌به‌گام پیش روید و به سوالات پاسخ دهید تا به مرور قدرتی در شما فراهم شود و بتوانید به بهترین نحو ممکن درباره ادامه تحصیل خود تصمیم گیری کنید. در نتیجه کتاب انتخاب رشته جادویی همچون عصایی جادویی برای یک انتخاب رشته فوق العاده عمل می کند..

 ۱۴۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-7777-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: شغل رویایی من
فصل دوم: من چه کسی هستم؟
فصل سوم: ورودبه دنیای مشاغل
فصل چهارم: انوع دانشگاه ها و رشته های تحصیلی
فصل پنجم: انتخاب رشته جادویی

راهنمای دانلود کتاب انتخاب رشته جادویی

برای دانلود کتاب انتخاب رشته جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انتخاب رشته جادویی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Mahsa Mahsa
۱۳۹۶/۱۱/۴
همانند بیشتر کتابهای نویسندگان داخلی چندان کاربردی نبود و فکر کنم بیشتر جنبه تجاری و شهرت برای نویسنده داشت.. چون من با رعایت همه نکات کتاب باز هم به حداقل نتیجه هم نرسیدم.. با تشکر از کتابراه
فریبا اشرفی
۱۳۹۶/۸/۲۳
همه جانبه و با زبان ساده و مثال‌های جذاب
مینا علی محمدی
۱۳۹۶/۷/۲۲
خوندن این کتاب خیلی بهم کمک کرد. بهتر تونستم رشته‌ای که به دردم می‌خوره و دوستش داشتم رو پیدا کنم. مطمئنم توی آینده هم موفق می‌شم.... ممنون از شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)