دانلود کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو

  • از: معصومه افشار
  • ناشر: انتشارات تعالی
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو

کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو نوشته معصومه افشار، درباره بهبود پوشش و استایل بانوان است که کمک می‌کند یک خانم با شناخت اندام و مشخصات فیزیکی خود لباس مناسب و برازنده خود را انتخاب کند.

معصومه افشار، تلاش کرده اطلاعات به روز شده و ایرانیزه را با زبان ساده بیان کند. کتاب فوق برای خانم‌ها و آقایان از 14 سال به بالا مفید است.

آیا می‌دانید زیباترین و بهترین زنان دنیا کدام زنان هستند؟ شما دوست عزیز... بله، شما خانم عزیز ایرانی. شما که با وجود همه سختی‌ها، کارمندی مقتدر، استاد و مدرسی دانا و صبور، شهروندی محترم، مادری دلسوز و با تدبیر و همسری مهربان و آگاه هستی. شما که برای خود و خانواده خود ارزش قائل هستی و با وجود شغل تمام وقت خود، با همه وجود برای بهتر و مفید بودن و کسب اطلاعات برای ارتقاء خود، خانواده و میهنت تلاش می‌کنی.

خانم‌ها شناخت مناسبی از اندام خود ندارند و نداشتن اطلاعات در رشته طراحی لباس، باعث شده که انتخاب‌های صحیحی برای لباس‌های خود نداشته باشند. زمان زن موفق ایرانی نباید صرف "چی بپوشم" و "خریدهای احساسی" شود.

کتابی که در دست دارید مخصوص شماست. برای خود خودتان. برای آگاه شدن در زمینه لباس‌هایتان که خواهی نخواهی در نمایش شخصیت شما پیش از سخن گفتن‌تان نقش اساسی دارد. با نخواندن این کتاب شاید چیز زیادی را از دست ندهید ولی با خواندنش چیزهای زیادی به دست می‌آورید.

چرا باید این کتاب را بخوانید؟ چون شما لایق بهترین‌ها هستی. وقتی با علم کم نسبت به قوانین پوشش نهایت تلاشت را در ساخت ظاهری زیبا کرده‌ای، با داشتن این اطلاعات حتما خواهی درخشید. ضمنا این کتاب یک کتاب دانشگاهی خسته کننده نیست. کتابی شیرین با تصاویر گویاست. نهایت تلاش بر این شده که قضاوت به هوش و چشمان شما سپرده شود.

مطمئنا برای شما پیش آمده که در جمعی ناآشنا وارد شده و برای پرسیدن سوال، نوع پوشش فرد را ملاک قرار داده باشید. لباسی که به تن می‌کنیم پیام‌های بسیاری را به اطرافیان ما ارسال می‌کند. تفکر، سلیقه، روحیات و اعتقادات از جمله این پیام‌ها هستند. بله، بعضی افراد تناقض‌های بسیاری در نوع پوشش و رفتارشان دارند. البته که نباید بر اساس پوشش قضاوت کرد چون اصلا نباید قضاوت کرد. منظور از قضاوت در این‌جا، برداشت اولیه شخص برای پرسیدن سوال یا ارتباط گرفتن است. اما نمی‌توان تاثیر 70 درصدی آن در نظر دیگران را نادیده گرفت. لباس ما پیش از خود ما در موردمان صحبت می‌کند. بنابراین توجه به آن بسیار مهم است. البته بر اساس نظر دیگران زندگی کردن، درست نیست. هر چند که ما در مقابل جامعه‌ای که در آن حضور داریم وظایفی داریم. اینکه من این عطر تند را بزنم یا این لباس شلخته را به تن کنم، هم به خودمان مربوط است هم به اطرافیان ما، چون آزاری از ما متوجه آن‌ها می‌شود. حالا ما دوست داریم دیگران از ظاهر ما چه پیامی دریافت کنند؟

هر لباس از منظر زیبایی شاسی و اخلاق دارای ارزش‌هایی هست و پیام‌های خاصی را ارسال می‌کند. زیبایی، شکوه، شیک بودن، زنانه بودن یا مستهجن بودن از جمله این پیام‌هاست. اکثر افراد چون با زبان مد و لباس آشنایی ندارند، دچار سردرگمی یا اشتباهاتی در انتخاب می‌شوند و پیام‌های اشتباه ارسال می‌کنند.

زیبا دیده شدن یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی بشر و از دغدغه‌ها به شمار می‌آید. این دغدغه برای افرادی که اندام مناسب ندارند بیشتر است. عوامل کوچک زیادی دست در دست هم، تناسب ظاهر یا عدم تناسب آن را می‌سازد. عیوب اندام از مواردی است که باعث می‌شود یک لباس زیبا، نامناسب دیده شود. تاثیر این مسئله بسیار زیاد و غیر قابل انکار است. چه بسیار لباس‌های زیبایی که در اندامی نامتناسب زیبایی خود را از دست داده‌اند.

در کتاب اندیشه‌ات را به تن کن با بررسی انواع اندام و عیوب آن، روش‌های کمتر دیده شدن این عیوب توسط لباس بیان شده است. یعنی با پوشش و انتخاب‌های آگاهانه، برازنده‌تر دیده شویم. البته ما قرار نیست چیزی را به شما دیکته کنیم. آنچه اصل است را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما با تفکر، دیدگاه و فرهنگ خود بهترین را برای خود انتخاب کنید. شاید فکر می‌کنید آیا واقعا شدنی است؟ بله! با تغییراتی ساده در نوع پوشش می‌توان به این نتیجه رسید. چشم به راحتی خطا می‌کند و یا با دنبال کردن یک خط یا رنگ، تصویر مقابل دیدش را به گونه‌ای دیگر می‌بیند. مثلا شخصی که قد کوتاه دارد با بالا بردن برش‌ها یا یک‌رنگ پوشیدن از سرتا پا می‌تواند این خطا را در دید به وجود آورده و بلندتر دیده شود. در مورد خود من بارها این اتفاق افتاده که یک روز با یک لباس، از اطرافیان این جمله را می‌شنوم: چاق شدیاااا و دو روز بعد با لباس دیگه: لاغر کردی؟؟؟ بنابراین به شما این اطمینان را می‌دهم که با اجرای این نکات به خواسته خودتان خواهید رسید.

در بخشی از کتاب اندیشه‌ات را به تن کن می‌خوانید:

لباس‌های زیادی که در کمد ما هستند و سال‌ها از آخرین بار پوشیده شدن‌شان می‌گذرد. لباس‌هایی که دچار کمبود عاطفی شده‌اند از بی‌توجهی شما. کمد‌های این‌چنین معمولا به طرز وحشتناکی شلوغ هستند. حقیقتا از دیدن آن حال بدی به انسان دست می‌دهد. انواع لباس‌ها که شبیه بازار دست دومی فروشی رو یک رگال چیده شده است. کیف و کفش‌هایی که روی هم در کف کمد ریخته شده و روسری‌های از هر طرف آویزان. کمدهای لوازم آرایش و گیره و کلیپس و سنجاق... خدای من این دیگر واقعا وحشتناک است. مطمئنا این در شان خانم متشخصی مثل شما نیست.

راه کار: به خود قول بدهید تا کمد را مرتب نکرده‌اید حتی حق خرید یک کش مو یا جوراب هم ندارید. اگر کمدهای متفرقه دارید ترجیحا آن‌ها را در یک فضا ساماندهی کنید. مثلا برای یک لباس به کمد دیواری اتاق و برای دیگری به کشوی اتاق خواب مراجعه نکنید. نگران کمبود جا نباشید. پس از ساماندهی، کلی فضا برای آن خواهید داشت.

لباس‌ها و وسایل را دسته‌بندی کنید.
مانتوها و لباس‌های بلند.
شومیز و کت‌های کوتاه
روسری، شال و مقنعه
شلوارها
دامن‌ها
تاپ و تیشرت‌های خانه و میهمانی‌های روز
لباس‌های زیر و جوراب
کیف، کفش و صندل
لوازم آرایش، عطر و گیره‌ها و...

پس شما با وجود این وسایل نیاز به کمدی با حداقل ارتفاع مانتوها، چند کشو برای باقی لباس‌ها و فضایی برای لوازم آرایش و کیف‌ها دارید.

 ۱۵۵ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8680-08-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخنی با شما
مقدمه
روش کتاب
فصل 1: کلید طلایی برای ظاهری آراسته
تاثیر حرکات بدن شما در استایل شما
درست راه برو، درست بایست، درست بنشین
آشنایی با انواع اندام
اندام من چه فرمیه؟
اقدام مثبت 1
اقدام مثبت 2
اقدام مثبت 3
اقدام مثبت 4
فصل 2: یک لباس و این همه تاثیر
رنگ
جنس
نقش
بافت
ارتفاع لباس
فرم و مدل
برش‌ها و خطوط
خط عمودی
خط افقی
خط مایل
برش و خطوط منحنی
اکسسوار (ملزومات)
شال، روسری، مقنعه
کیف، کفش، کمربند
مدل‌های مناسب اندام من
اندام لاغر و کوتاه
پیشنهادهایی برای اندام چاق
وقتی گردن کوتاه است
رفع عیوب سینه
شکم بزرگم را بپوشان
ایجاد تناسب برای بالا تنه
لباس مناسب برای باسن بزرگ
پاها و انتخاب‌های مناسب آن
فصل سوم: وقت کمد تکانی است
اشتباه اول
اشتباه دوم
اشتباه سوم
زمان و مکان
میز آرایش
چیدمان کمد
کمد کپسولی
سخن پایانی
منابع

راهنمای دانلود کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو

برای دانلود کتاب اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اندیشه‌ات را به تن کن: نکات علمی و عملی برای داشتن استایل مناسب یک بانو

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مهدیه توفیقی
۱۳۹۸/۴/۳۱
کتاب خوبی است و ایده‌های جالبی را در مورد لباس پوشیدن و مخفی کردن ایرادهای ظاهری بدن در اختیار من قرار داد‌
مسی علیان
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
خوشحالم از انتخابم. و چقدر منو برای تواید محتوا کمک کرد. ممنونم از مطالب مفیدتون
نگین دفتریان
۱۳۹۸/۳/۴
نسخه نمونه خیلی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)