دانلود کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید به قلم ایمی جیلت، در بر دارنده‌ی بیش از 300 اصطلاح و عبارت محاوره‌ای و عامیانه آمریکایی است که در قالب مکالمه و گفت‌و‌گو جهت تقویت زبان انگلیسی شما ارایه شده.

این کتاب دارای فایل‌های صوتی است که شامل تلفظ لغات می‌شود. کافی است، نام این کتاب را در کتابراه جست‌وجو کنید تا کتاب صوتی را پیدا کنید.

اگر تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارید و مایل هستید مانند یک فرد انگلیسی سخن بگویید، پس از خواندن کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید (Speak English like an American: learn more idioms & expressions that will help you speak like a native) می‌توانید به این هدف برسید.

یکی از راه‌های صحبت کردن مثل یک فرد انگلیسی زبان، استفاده از عبارات غیر رسمی و اصطلاحات است. انگلیسی آمریکایی سرشار از اصطلاحات است و این عبارات و اصطلاحات غیر رسمی و محاوره‌ای را در یک کتاب آموزش زبان رسمی نخواهید یافت بلکه بیشتر آن‌ها را در مکالمات روزمره می‌شنوید. این اصطلاحات همچنین در کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و برنامه‌های تلویزیونی وجود دارند. اما ایمی جیلت (Amy Gillett) در این کتاب به شما کمک می‌کند تا این اصطلاحات و عبارات محاوره‌ای و غیر رسمی را بهتر استفاده کنید.

مطالعه کتاب و کتاب‌هایی از این قبیل بی‌شک به شما کمک می‌کند تا دانش زبانی خود را در این زمینه بالا برده و بتوانید از آن‌ها در مکالمات خود استفاده کنید و درک بهتری از آن‌ها داشته باشید. همچنین گوش دادن به فیلم‌ها و سریال‌های آمریکایی برای تقویت مهارت شنیداری و مهم‌تر از همه تقویت لهجه آمریکایی بسیار مهم است.

اصطلاحات به زبان جان می‌دهند. اگر به اصطلاحات مسلط شوید و خوب آن‌ها را فرا گیرید گفتار شما طبیعی‌تر و زیبا‌تر خواهد شد و آنچه را که می‌بینید و می‌شنوید بهتر درک خواهید کرد. اغلب زبان آموزان اصطلاحات را کلمه به کلمه یا لفظ به لفظ معنی و ترجمه می‌کنند.

اگر شما هم این‌چنین کلمه به کلمه معنی و ترجمه کنید از معنایی که حاصل می‌شود سردرگم خواهید شد. به همین دلیل است که کار با اصطلاحات سخت و دشوار است. در واقع، اصطلاحات به صورت گروهی عمل می‌کنند نه مجزا، یعنی اگر شما هر کلمه را جداگانه ترجمه و معنی کنید چیزی از آن اصطلاح نخواهید فهمید و معنایی که به دست می‌آید نامفهوم است.

باید در نظر داشت که ترتیب کلمات در هر اصطلاح اغلب تغییرناپذیر است. به بیانی دیگر، وقتی می‌خواهید در گفتار و مکالمه از اصطلاحات استفاده کنید نباید ترتیب کلمات تغییر کند و بهم بخورد. سعی کنید اصطلاحات را به گفتار و نوشتار روزمره خود بیافزایید همانطور که هر روز لغات جدید را می‌آموزید و به دامنه لغاتتان اضافه می‌کنید. بی‌شک از اینکه انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید لذت خواهید برد.

علی‌رغم وجود کتاب‌های زیادی که در زمینه آموزش زبان و لغات وجود دارد، کمتر کتابی می‌توان در زمینه آموزش اصطلاحات و عبارات محاوره‌ای و عامیانه در انگلیسی آمریکایی یافت. بیشتر تمرکز زبان‌آموزان و دانشجویان زبان بر کتاب‌های آموزشی رسمی است غافل از اینکه برای درک بهتر فیلم‌ها و سریال‌های آمریکایی نیاز به درک و دانش بیشتری در زمینه اصطلاحات محاوره‌ای و عامیانه است چرا که در همه فیلم‌ها و سریال‌ها و مکالمات روزمره مردم آمریکا این عبارات و اصطلاحات زیاد به چشم می‌خورد.

 ۲۵۲ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-99630-5-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه نویسنده
یادداشت مترجم
درس 1- روز کاری باب
درس 2- باب با خبرهای بد به خانه برمی‌گردد
درس 3- روز مدرسه‌ی تد
درس 4- روز مدرسه‌ی نیکول
درس 5- تد عصر از خانه بیرون می‌رود
درس 6- سوزان در خانه می‌ماند و کلوچه می‌پزد
درس 7- سوزان باب را استخدام می‌کند تا کسب و کارش را اداره کند
درس 8- تد گروه راک تشکیل می‌دهد
درس 9- نیکول به دنبال مقام ریاست
درس 10- باب از ویلج مارکت بازدید می کند
درس 11- باب در معامله حسابی چانه می‌زند‌
درس 12- سفارش بالا برای کلوچه‌های باب
درس 13- امبر برای پختن کلوچه می‌آید
درس 14- نیکول برای سخنرانی انتخاباتی‌اش تمرین می‌کند
درس 15- باب کلوچه‌ها را به ویلج مارکت می‌برد
درس 16- کارول خبرهای خوبی به باب می‌دهد
درس 17- همه مشغول پختن کلوچه می‌شوند
درس 18- نیکول در آستانه‌ی انتخابات
درس 19- باب از کارول که عصبانی است تماسی دریافت می‌کند
درس 20- سوزان تماسی غیر منتظره دریافت می‌کند
درس 21- سوزان خبرهای خوب را به بقیه می‌دهد
درس 22- باب مهمانی ناخوانده دارد
درس 23- امبر ترانه‌ای می‌نویسد
درس 24- تد خبرهای خوب بیشتری با خود به خانه می‌آورد
پاسخنامه‌ی تمرین‌ها
فهرست اصطلاحات

راهنمای دانلود کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

برای دانلود کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Shifteh Janfeshan
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
عالی بود به بهبود دانش زبان من کمک شایانی کرد
Bimeh Pasargad
۱۳۹۹/۱/۱۳
بسیار کتاب خوب و کاربردی
حسین کریمیان کاکلکی
۱۳۹۹/۱/۱۰
عالی است‌ای کاش صوتی هم بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)