دانلود کتاب اهالی کشور گل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اهالی کشور گل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اهالی کشور گل

کتاب اهالی کشور گل به قلم استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، با بهره‌گیری از تصاویری زیبا زندگی مردم فرانسه در روزگاران دور و همچنین آداب و رسوم آن زمان را به تصویر می‌کشد.

موضوع کتاب اهالی کشور گل (Les Gaulois) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب شیوه زندگی مردم گلوا یا فرانسه را که بیش از 2 هزار سال پیش سلتی نامیده می‌شدند و به یک زبان صحبت می‌کردند، به کودکان آموزش می‌هد. در آن روزگاران مردم به کشاورزی می‌پرداختند.

این مردم فرانسه بودند که صابون را اختراع نمودند و همچنین در ساخت خانه‌های اشرافی مهارت بسیار داشتند. آن‌ها جنگجویان قدرتمندی بودند، اما با این وجود در سال 58 ق. م این سرزمین سرنگون شد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و ...

کتاب اهالی کشور گل برای چه کسانی مناسب است؟

استفانی لودو در این کتاب مطالب ارزشمندی را در اختیار تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تاریخی قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب اهالی کشور گل می‌خوانیم:

در داخل قلعه بازار بزرگی نیز وجود داشته است. صنعتگران اشیاء زیبایی می‌ساختند. آن‌ها جواهرات، ظرف‌ها و اسلحه‌هایی را با فلزات می‌ساختند. دوران گل‌ها یا فرانسه قدیم، عصر آهن نامیده می‌شود؛ زیرا آنان نخستین مردمانی بودند که توانستند با آهن کار کنند.

 ۲۹ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 9786007839249 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اهالی کشور گل

برای دانلود کتاب اهالی کشور گل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اهالی کشور گل