دانلود کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ

کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ به قلم آیلین مولیگان، در دو بخش شما را متوجه وجود شگفت‌انگیز و منحصر به ‌فردتان کرده و اعتماد به‌ نفس، انگیزه و اشتیاق برای زیستن را در شما می‌افزاید.

اغلب انسان‌ها مایلند بعضی از جنبه‌های زندگی‌شان را تغییر دهند، اما زمان کافی برای عملی کردن آن را ندارند. با این وجود، تغییر، رخدادی همیشگی، بزرگ، یا ترسناک نیست. بنابراین زمان زیادی هم از شما نمی‌گیرد.

آیلین مولیگان (Eileen Mulligan) مربی زندگی، در کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ (Little Goals, Big Results: Achieve 100% Results with the 10% Approach) به شما نشان می‌دهد چطور با روش دستیابی ده درصدی، سبب ایجاد تغییر در زندگی‌تان شوید. توسط فرایند تعیین روزانه‌ی اهداف کوچک متوجه می‌شوید که ایجاد تغییر در زندگی و همچنین دستیابی به نتایج بزرگ، بسیار آسان‌تر از آن چیزی است که شما می‌پنداشتید.

خودیاریِ مؤثر و صحیح زمان‌بر نیست؛ بلکه افزاینده‌ی زمان نیز هست. اگر مایل باشید برای رسیدن به چیزی جدید، ده درصد تلاش کنید، آیلین مولیگان به شما نشان خواهد داد چگونه به صد درصد نتیجه خواهید رسید. از طریق فرایند گزینش اهداف کوچک روزانه، کشف خواهید کرد چه‌قدر آسان می‌توان تغییرات اساسی در زندگی به‌وجود آورد، و به نتایج بزرگی که همیشه خواهان آن بوده‌اید خواهید رسید.

همه‌ی انسان‌ها اهدافی دارند. اما به ‌آسانی از دیدشان محو می‌شوند؛ به‌ ویژه اگر با برنامه‌ای شلوغ سر و کله بزنند. انسان‌های موفق، با سرعت قدم‌های خود آشنا هستند. تلاش آن‌ها برای بهبود، روزانه صورت می‌گیرد. آن‌ها می‌دانند کلید موفقیت، ثبات و پایداری است.

تلاش برای طی کردن همه‌ی مسیر در یک مرحله، نتیجه‌ی عکس دارد زیرا این شیوه، سریع‌ترین راهِ سوزاندن و مصرف همه‌ی انرژی‌تان است. با وجود این، خبر خوب این است: وقتی سمت و سوی تمرکزتان تعیین شده باشد، و انتظارات‌تان در راستای ارزش‌هایتان باشد، زمان مهارتی شگفت‌انگیز در همکاری با شما دارد.

هر فصل این کتاب، جوانب مختلفی از زندگی شما را مورد مطالعه قرار می‌دهد، و از این طریق به شما کمک می‌کند تصویری از آنچه اکنون هستید، و آنچه قصد دارید باشید، را ترسیم کنید و شما را گام به گام تا رسیدن به آن جایگاه یاری می‌کند. اهداف کوچکی که تعیین می‌کنید، به نتایجی بزرگ منجر خواهد شد.

آنچه در کتاب اهداف کوچک نتایج بزرگ می‌آموزید:

- در می‌یابید چگونه هدف‌گذاری کنید.
- ارزش‌های راستین خود را تعیین می‌کنید.
- می‌آموزید چگونه بهترین عملکرد خود را آشکار کنید.
- اعتماد به نفستان را تقویت می‌کنید، و موفقیت را در آغوش می‌کشید.
- به اوضاع خود سامان می‌دهید، و سررشته‌ى وقت خود را در دست می‌گیرید.

آیلین مولیگان را بهتر بشناسیم:

آیلین مولیگان یکی از موفق‌ترین و شاخص‌ترین مربیان زندگی است. او بعد از احداث شرکتی بزرگ در صنعت زیبایی، و کسب عنوان مؤسس شایسته‌ی بین‌المللی سال و کسب جایزه‌ی گوچی، به مشاوره در امور تجارت، کارگشایی، و مربیگری پرداخت. برخی از مراجعان و مشتریان وی عبارتند از: سیاستمداران، شخصیت‌های رسانه‌ای و مجریان برتر. او نویسنده‌ی کتاب آموزش زندگی و آموزش مهارت‌های کار است، و به طور مرتب در رسانه‌ها به اجرای برنامه می‌پردازد.

در بخشی از کتاب اهداف کوچک نتایج بزرگ می‌خوانیم:

وقتی اهدافتان را تعیین می‌کنید و آن‌ها را روی کاغذ می‌آورید، تحققشان را بیش از پیش امکان‌پذیر می‌کنید: شما به آن‌ها واقعیت می‌بخشید. تعیین و نوشتن اهداف، نقشه‌ی زندگی به شما می‌دهد، بنابراین به‌ جای رانندگی در جاده‌ی سردرگمی، مسیر خود را به سمت مقصدتان هدایت می‌کنید. من همیشه از مراجعانم می‌خواهم اهدافشان را بنویسند و هر روز آن‌ها را بخوانند. بدون شک، درخواهند یافت که این کار، تفاوت بزرگی به وجود می‌آورد.

آیا به‌ راستی‌ امکان دارد که یک قلم و کاغذ ساده بتواند زندگی شما را تغییر دهد؟ پاسخ، مثبت است. در اینجا واکنش یکی از مشتریانم به نام جان را مثال می‌زنم: «به‌ محض این‌که اهدافم را روی کاغذ آوردم، آن‌ها صورت واقعی یافتند و من دیگر وقت را برای تصدیق آن‌ها در ذهنم تلف نکردم؛ هر روز به آن‌ها نگاه می‌کنم و با این‌ کار انگار یک آوای درونی به من ندا می‌دهد.»

بسیار خوب، چه رازی در آن نهفته است؟ چرا چنین تمرین ساده‌ای، این‌قدر مؤثر است؟ در فرایند نوشتن اهداف و آرزوهایتان روی کاغذ، به ضمیر نیمه‌هشیار خویش پیام می‌فرستید. پیام‌های مثبت، نتایج مثبت می‌آفرینند، به همین سادگی. من به مراجعانم می‌گویم: تفاوت بین رویا و هدف، در نوشتن کلمات است.

برای شناخت تأثیر این تمرین، تحقیقی صورت گرفته است. این تحقیق بیش از پنجاه سال پیش در یک دانشگاه معتبر و بر روی تعدادی از دانشجویان آغاز شد. در سال 1953 میلادی، دانشگاه ییل، همه‌ی دانشجویان سال آخرش را فراخواند و به‌ عنوان بخشی از یک پژوهش میدانی، با آن‌ها مصاحبه کرد. سؤالات، متنوع و شامل نظر دانشجویان در مورد کارکنان، تسهیلات دانشگاهی، واحدهای درسی، غذا و همچنین زندگی در مجموع بود.

 ۳۸۳ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-381-0 

چاپ ۱۳۹۱: ۳۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۹۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول
1. هدف و هدف‌گذاری
2. تغییر برای بهتر شدن
3. کشف خودِ واقعی‌تان
4. «همه» ‌ی ظرفیت‌های خود را فعال کنید
5. تقویت اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس
6. چرا امروز؟
7. چگونه از زندگی‌مان رضایت داشته باشیم
بخش دوم
8. ساماندهی فضای پیرامون
9. احساس خوب و ظاهر خوب
10. اداره کردن دخل و خرج
11. رضایت و موفقیت در کار
12. بیشترین بهره‌مندی از روابط خانوادگی
13. ساختن روابط محکم و استوار
14. بهبود روابط شخصی
15. زندگی کردن، عشق ورزیدن و آموختن
نتیجه

راهنمای دانلود کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ

برای دانلود کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اهداف کوچک، نتایج بزرگ

نظرات کتاب اهداف کوچک، نتایج بزرگ

abbas sh
۱۳۹۹/۶/۳۱
کتابی ارزشمند با ترجمه‌ای خوب که از همون ابتدا رفته سر اصل مطلب یعنی هدف و هدف گذاری و تمام جنبه‌های مهم زندگی ر‌و در نظر گرفته. نویسنده ارتباط خوبی با خواننده برقرار میکنه و احساس میکنی از مساعدت و همراهی یک راهنما و حامی خوب برخوردار هستی.
حسین پورقدیری
۱۳۹۹/۲/۲۴
مطالب موفقیت مفید و کاربردی هستند
حسین محمودی
۱۳۹۹/۱۰/۷
به نظر من این کتاب لازمه زندگی هر فردی هست
مشاهد همه نظرات (۷)