دانلود کتاب ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه)

کتاب ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه) نوشتۀ افشین بختیار، به منظور آشنایی بیشتر نسل جوان با افتخارات و زیبایی‌های ایران تهیه شده است.

کشور ایران را به چه مشخصه‌هایی یاد می‌کنید؟ زمانی که نام ایران می‌آید به یاد چه می‌افتید؟ آیا یادی از تمدن، فرهنگ و طبیعتش می‌کنید؟ شاید هم ایران برای شما صرفاً کشوری است که در زندگی می‌کنید و هیچ آشنایی‌‌ای با آن ندارید.

چه در خصوص ایران اطلاعاتی داشته باشید و چه نداشته باشید ایران فرهنگ و تمدن بزرگی دارد و شاعران بزرگی را در دامان خود پرورش داده است. در کتاب ایران بی‌‌گزند از باد و باران تلاش شده تا شما را با بخشی از این فرهنگ و تمدن عظیم آشنا شوید. افشین بختیار در این اثر، اشعار ابوالقاسم فردوسی را در کنار عکس‌های خود با موضوع ایران و ایران‌شناسی قرار داده است تا از کنار هم قرار کنار گرفتن کلام و تصویر تأثیری ماندگار در شما ایجاد کند.

از طرف دیگر، سعید سعیدپور این ابیات را به انگلیسی ترجمه کرده است؛ بنابراین می‌توان از این کتاب برای آشنایی افراد غیرایرانی با فرهنگمان استفاده کنیم. این کتاب با هدف معرفی بخش کوچکی از تاریخ و فرهنگ و هنر ایران به نسل جوان طراحی شده و امید می‌رود تا به عنوان مرجع و راهی برای یادبود از فرهنگ و تمدت ایران به کار برود.

تهران، یزد، سمنان، اصفهان، شیراز و... از جمله شهرهایی هستند که در این کتاب به آن سر زده‌اند. در حقیقت شهری نیست که از نگاه و دوربین افشین بختیار دور مانده باشد. این کتاب مجموعه‌ای کامل از جاذبه‌های توریستی ایران محسوب می‌شود که دارای تصاویر زیبایی است.

 ۱۸۴ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-91541-7-3 

چاپ ۱۳۸۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه)

برای دانلود کتاب ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ایران بی‌گزند از باد و باران (به همراه ابیاتی از شاهنامه)