دانلود کتاب اینجا زمین است

  • از: محمدعلی قجه
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اینجا زمین است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب اینجا زمین است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اینجا زمین است

کتاب اینجا زمین است شامل مجموعه داستان‌های کوتاهی به قلم محمدعلی قجه، درباره‌ی افرادی است که خواسته یا ناخواسته دچار حوادث ناخوشایندی می‌شوند.

این اتفاقات زندگی شخصیت‌های داستان‌ها را تغییر می‌دهد و آن‌ها چاره‌ای جز انتخاب بین خوب یا بد و سیاهی یا سفیدی ندارند. انسان‌های درون این مجموعه داستان یا باید فقط به فکر خود باشند و یا در این میان به دیگری هم بیندیشند؛ اما در نهایت پایان راه همه آن‌ها مرگ و نیستی است. با خواندن این مجموعه داستان این سوال برایمان ایجاد می‌شود که اگر ما جای شخصیت‌های داستان بودیم چه می‌کردیم؟

در بخشی از متن کتاب اینجا زمین است می‌خوانیم:

لوسی به نفس‌نفس افتاد، او سردی تیغ تیز را بر مچ باریک دستش حس کرد. هنوز چشمانش بسته بود، با یک فشار کوچک و نه چندان عمیق بر روی رگ دستش در رخت خواب تا خونریزی کامل می‌مرد. اگرچه به پسرک قول داده بود اما با اتفاق ناگواری که ساعاتی قبل تجربه کرده بود دیگر نمی‌توانست زنده بماند و از خودش متنفر شده بود. از اینکه یک دختر است و مردان به راحتی می‌توانند آزارش دهند!

هر چه تلاش کرد تا خود را متقاعد کند و با شرایط کنار بیاید نتوانست. لوسی در تردید بود، دستانش می‌لرزید تیغ به مچ دستش چسبیده بود و گویی نیازی به اراده او نداشت تا پوستش را بدرد!

ثانیه‌ای گذشت، دختر جوان نفسش را حبس کرد و سپس جریان گرم و فواره‌ای خونش را که مشتاقانه از کالبد زنانه‌اش بیرون می‌جهید حس کرد. تیغ به‌سرعت رگش را دریده بود!

خون او میان پتوی سپیدش دوید، آن‌چنان سریع و پرشتاب که گویی از همان بدو انعقاد در رگ‌هایش آرزویی جز این نداشته است.

او آرام و بی‌صدا به تمام لحظات زندگی‌اش اندیشید، به کودکی‌اش، به پدر و مادرش، به تمام انسان‌هایی که به او ظلم کرده بودند و به ویلی کوچولو!

اگرچه تلاشش را کرد تا در کنارش باشد اما حس نفرتی که از ناپاکی‌اش دامن‌گیرش شده بود رهایش نکرد تا در اوج ناچاری دست به خودکشی بزند.

او در آن حال با پسرک کوچولو وداع کرد و کم‌کم سست شد. دیگر چشمانش اطراف را نمی‌دید، تپش قلبش کند شد و درحالی‌که لبخندی بر لب داشت بر بستر سپیدش درحالی‌که همه خواب بودند مرد!

بر کنج در اتاقش ویلی کوچولو ناباورانه و بغض‌آلود ایستاده بود و شوکه شده صحنه جان دادن دختر مهربان را نظاره می‌کرد.
لوسی مهربانش در برابر چشمانش مرده بود!

 ۶۳ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

اینجا زمین است
رویاهای کودکانه
ویرانی
آخرین نفس
افسانه‌ها

راهنمای دانلود کتاب اینجا زمین است

برای دانلود کتاب اینجا زمین است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اینجا زمین است
پژمان شهروان
۱۳۹۸/۹/۸
مثل فیلمهای تخیولی بود
محمد ارباب سرجو
۱۳۹۸/۸/۳۰
سلام بردوستان کتاب خوان وکتاب دوست من که کتاب رادوست دارم وازش خوشم اومد کتاب قشنگیه وارزش گذاشتن وقت رادار
الی پیوندی
۱۳۹۸/۸/۲۹
ویلی کوچولو و پایان زمین رو دوست داشتم مرسی از نویسنده عزیز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)