دانلود کتاب باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو

مجموعه نمایشنامه باد اومد و با خود برد دنیای خیالی رو و سه نمایشنامه دیگر حاصل چندین ساله مهدی صفاری نژاد در دوران بعد از جنگ با تجربه‌های لمس کنندگان آن دوران است.

مهدی صفاری نژاد می‌گوید: نسل ما دهه شصتی‌ها جنگ در جبهه را کمتر لمس کرده‌ایم اما دوران بعد از این زلزله ویرانگر جنگ را دیده‌ایم و از آدم‌هایش مهربانی و صفا آموخته‌ایم و با نبودن‌های نزدیکانمان گریستیم و و در یادداشت‌هایمان نوشتیم.

فضای اجرای نمایشنامۀ باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو، فضای جنگ است. در راهروهای ساختمان، نشانه‌ها و المان‌هایی از جنگ می‌بینیم و 4 بازیگر در 4 پلاتو مختلف موقعیت‌های مختلفی از جنگ را بازی می‌کردند تا ما با نمایش جنگ یا تأثیر آن در خلوتشان به تعریف تازه‌ای از این موضوع برسیم. تماشاگر آزاد بود که هروقت دوست دارد وارد هرکدام از پلاتوها بشود و هروقت دوست داشت آن را ترک کند و در راهروها هم بازیگرانی با لباس‌ها و المان‌های مختلف و با اجرای حرکاتی خاص، تلاش می‌کنند اسارت و مشکلات ناشی از این اتفاق غیرانسانی را به مخاطب القا کنند.

 ۱۱۰ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9574-75-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نمایشنامه 1: آشیونه
نمایشنامه 2: قاب عکس فرهاد
نمایشنامه 3: شمعِ صفر
نمایشنامه 4: باد اومدُ با خود بُرد دنیایِ خیالی رو

راهنمای دانلود کتاب باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو

برای دانلود کتاب باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو

نظرات کتاب باد اومد و با خود برد دنیای خالی رو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.