دانلود کتاب بررسی سواد رسانه‌ای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بررسی سواد رسانه‌ای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بررسی سواد رسانه‌ای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی

هیچ کس نیست که اصلاً سوادرسانه‌ای نداشته باشد؛ زیرا همه افراد حتی به مقدار کم از این دانش برخوردار هستند و در مقابل هیچ فردی هم دارای سواد رسانه‌ای کامل و مطلق نیست، زیرا دانش در حال تغییر است و مهارت‌های ما هم در حال توسعه. سهم سواد رسانه‌ای در فرهنگ ما بسیار اندک است و این امر موجب نگرانی شده است؛ زیرا ما در یک محیط رسانه‌ای زندگی می‌کنیم و باید تمامی‌اطلاعات عملکردی جامعه را بدانیم. ما باید دائم تحقیق و بررسی نماییم تا به عقاید اشتباه در مورد جامعه و رسانه پی‌ببریم. زمانی که شما برای به خاطر سپردن موارد اطلاعاتی دشوار تلاش کرده اید پس می‌توانید به سؤالات دانش واقعی هم پاسخ دهید و این یک دانش هدفمند است. البته دانش شما در زمینه‌های مختلف از دانش رسانه‌ای شما کمتر است. اطلاعات به شما در مورد تجزیه و تحلیل، ارزیابی و حل مشکلات کمک کرده و چگونگی استفاده از تفکر و دید عمیق تر را به شما می‌آموزد

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۴۸ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-08-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بررسی سواد رسانه‌ای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی

برای دانلود کتاب بررسی سواد رسانه‌ای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بررسی سواد رسانه‌ای مسئولان و کارشناسان روابط عمومی