دانلود کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟

کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟ نوشته‌ی حبیب الله شاملویی، شامل جملاتی است که زندگیتان را دگرگون می‌کنند و شما را به مقصود و مراد خود می‌رسانند.

کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟ نه یک داستان است و نه یک تحقیق، در حقیقت هیچ چیز نیست و در عین حال هم همه چیز هست! هر خط این کتاب را یک نفر نوشته است. جملات و کلمات قصار آن می‌تواند کلید هر قفلی در زندگیتان باشد زیرا درباره‌ی مسائل مختلفی صحبت می‌کند که در زندگی همه ما وجود دارد.

وقتى گوته آلمانى آن جمله زیبا و گرانبها را درباره همت و قدرت مى‌گفت به طور قطع و یقین خود او نیز آن را امتحان کرده و اثرات معجزه آساى این دو بال سعادت را دیده بوده است. نظیر گوته، دیگر بزرگان جهان نیز درباره دیگر مسائل و موارد مبتلا به زندگى بشر حرف‌هایى زده، مطالبى نوشته و اظهار نظرهایى کرده‌اند که هر کدام از آن جملات حکم یک کلید را دارد.

بشر در عین قدرت، بسیار ضعیف می‌باشد به همین دلیل در همه ادوار زندگى خود محتاج راهنمایى‌هاى دیگران است. سقراط، ارسطو و افلاطون با همه علم و احاطه‌اى که در فلسفه داشتند بى‌نیاز از راهنمایى نبودند. همچنین نیوتون و اینشتین و گالیله با همه دانش علمى خود و سعدى و شکسپیر و ویکتور هوگو که استاد ادبیات نثر و نظم بودند براى باز کردن قفل‌هاى زندگى «کلید» لازم داشتند.

همه ما هم به کمک و راهنمایى احتیاج داریم. این سخنان کمک مى‌کند که ما به کمک تعقل و تفکر و تدبر، اگر نه همه احتیاجات فکرى خود، اما قسمت‌هاى زیادى از آن‌ها را رفع کنیم. جملات این کتاب سخن نهایی نمی‌باشند زیرا شاه کلید اصلی، تقدیر الهى است.

جملات برگزیده کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟

- واى به حال کسانى که براى ایجاد آرامش، جنجال برپا مى‌کنند. (فلورانس نایتینگل)
- تا روى زمین زندگى مى‌کنى، آرامشى در کار نخواهد بود. (مارک اورل)
- تا آسایشى وجود نداشته باشد، هیچ‌کس به آرامش نخواهد رسید. (ادوارد مانه)
- کودکان براى این بیشتر آسایش دارند که مى‌دانند در بزرگى وقت آن را ندارند. (علامه اقبال)

 ۴۰۵ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5731-40-2 

چاپ ۱۳۸۳: ۳۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟

برای دانلود کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بزرگان چه گفته‌اند؟

نظرات کتاب بزرگان چه گفته‌اند؟

رضا مردانی
۱۴۰۰/۱/۱۲
کتابراه، کتاب‌های قدیمی داره و اکثرا کتاب‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به بعد هم نداره مخصوصا کتاب‌هایی که موضوع شون فوتبال هست من قبلا خیلی در کتابراه مطالعه داشتم ولی یک مدته کتاب جدید درش نیست لطفا کتاب (بر بام دنیا از انتوان گریزمان) رو بزارید انتشار گلگشت سال ۲۰۱۹☹
mehdi naghizadeh
۱۳۹۹/۷/۲۳
این کتاب کتابی بسیار جالبی است و باعث تسلط بر دیدگاه‌های مختلفی روی موزوعی میشود.
واین تسلط باعث شکوفایی ذهنی میشود و انسان را ناچار به انتخاب میکند و این اتخاب باعث فقض
بعضی نظرییی‌ها میکند.
و این شگفت انگیز است.
SAhar A
۱۳۹۹/۵/۲۳
واقعا برای وقت‌هایی که دیگه دستم به هیچکاری نمیره مفیده و از توی فهرست ابتدای کتاب، موضوعی که حس میکنم مشکل فعلیم هست رو پیدا میکنم و مطالب مربوط بهش رو میخونم و خیلی کمک میکنه که فکرم باز بشه.
ممنون
مشاهد همه نظرات (۳۵)