دانلود کتاب بعد از زلزله


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بعد از زلزله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بعد از زلزله

پس از زلزله ۱۹۹۵ درشهر کوبه ژاپن، موراکامی شش داستان در باره‎ شش شخصیت مختلف نوشت که هر کدام درنقاط مختلفی از جهان زندگی می‌کردند و به ظاهر هیچ ارتباطی با شهر کوبه و زلزله‎ای که در این شهر رخ داد نداشتند. اما زندگی هر یک از آنها تحت تاثیر این زلزله به کلی تغییر کرد. بعد از زلزله، مجموعه داستانی است که به تشریح خشونت پنهان در لایه‌های زیرین جامعهٔ مدرن ژاپن می‌پردازد.

این مجموعه داستان نوشتهٔ یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان حال حاضر دنیاست، داستان های هاروکی موراکامی همیشه جزو محبوب ترین داستان‌هایی بوده‌اند که روایت روان و جذابی دارند.

موضوعات هر کدام از داستان های این کتاب به شرح زیر می باشد:
بشقاب پرنده در کوشیرو: مردی که زنش او را ترک کرده
منظره ای با اتوی چدنی: مردی که عاشق آتش بازی است
تایلند: زنی سی‌سال از عمرش را در نفرت از مردی به سر برده که او را از بچه‌دار شدن محروم کرده است.
قورباغه عظیم توکیو را نجات می دهد: کاتاگیری از سر کار بر می‌گردد و در خانه‌اش با قورباغه عظیم‌الجثه‌ای برخورد می‌کند. قورباغه ادعا می‌کند ماموریت دارد توکیو را از شر کرم غول‌پیکری نجات دهد.
شیرینی عسلی: سه دوست دانشگاهی بعد از سال ها در حال که دو تا از آنها با هم ازدواج کرده بچه دار شده و طلاق گرفته اند و سومی عاشق دختر است.

یکی از ویژگی‌های اصلی این مجموعه داستان این است که یک سری نکات و رمز، این داستان‌ها را به هم پیوند می‌دهد. در واقع برخی منتقدان آمریکایی براین باورند که "بعد زلزله" مجموعه داستان نیست، بلکه یک رمان است.

در بخشی از متن کتاب می خوانید:
ساتسوکی آن شب روی تخت بزرگ و نابش گریست. فهمید که به مرگ نزدیک می‌شود. فهمید که سنگ سفید و سختی در درونش است و مارِ سبز فلس‌داری جایی در تاریکی کمین کرده. به فکر بچه‌ای افتاد که هرگز به دنیا نخواهد آورد. آن بچه را از بین برده و در چاه بی‌انتهایی انداخته بود. سپس 30 سال وقتش را صرف تنفر از مردی کرده بود. امیدوار بود که او در رنج و عذاب بمیرد. برای اینکه به آرزویش برسد قلباً آرزو می‌کرد زلزله‌ای رخ دهد. به خودش گفت، «من تنها کسی هستم که اون زلزله رو ایجاد کرد. او بود که قلبو و جسممو به سنگ تبدیل کرد.» میمون‌های خاکستری از فاصله‌ای دور به او خیره شده بودند. زندگی و مرگ تا حدی ارزش یکسانی دارند.

 ۱۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-351-705-2 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بشقاب پرنده در کوشیرو
منظره‌ای با اتوی چُدنی
تایلند
قورباغه‌ی عظیم توکیو را نجات می‌دهد
شیرینی عسلی

راهنمای دانلود کتاب بعد از زلزله

برای دانلود کتاب بعد از زلزله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بعد از زلزله

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
نازی آذر
۱۳۹۶/۱۰/۴
یه مقدار بعضی داستان‌ها گنگ بودن اما خوندنش لذت بخش بود
منا سلامت
۱۳۹۹/۵/۱۳
کلا هدف نویسنده چی بود از خلق این کتاب!!!؟؟؟؟
Shi Nem
۱۳۹۹/۱/۲۹
واقعا زیبا و خاص بود و هر قسمت آدم و به فکر وادار می‌کرد.... تمثیلهای زیبایی از شخصیتها.... خیلی روان بود و همش دلت میخواست بدونی آخر داستان چی میشه.... جملات بسیار با معنی و مفهوم خاصی به کاربرده شده بود. عالی بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)