دانلود کتاب به دنبال تو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به دنبال تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به دنبال تو

کتاب به دنبال تو نوشته‌ی فاطمه سادات موسوی زندگی دختری به نام رویا را روایت می‌کند که آرزوهای بسیاری در سر دارد. رویا دختر بسیار زیبا و شادی است و دیگران به سرعت به او علاقه‌مند می‌شوند، اما او عاشق مردی است که به وصالش نمی‌رسد و زندگی از او روی برمی‌گرداند.

رمان احساسی و عاشقانه‌ی به دنبال تو درباره‌ی زندگی پرفراز و نشیب دختری زیبا و بازیگوش است که دل همه را می‌رباید. رویا آرزوهای بسیاری دارد اما بزرگ‌ترین آرزوی او رسیدن به عشق زندگی‌اش است، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد. زندگی رویا پس از این شکست عشقی، زیر و رو می‌شود و خوشبختی دیگر برای او معنا و مفهومی ندارد. رویا به جای زندگی با مرد رویاهایش مجبور است در کنار مرد دیگری باشد تا این‌که ... .

در بخشی از کتاب به دنبال تو می‌خوانیم:

خوشبختانه ریحانه تا آمدن مردها محو تماشای آن دزد دریایی شد و سکوت اختیارکرد. بعد از مدتی منصور و مسعود همراه لبخندی که بر لب داشتند در‌کنارمان نشستند و در همان لحظه چندگارسون میز شام را با سلیقه و مهارت خاصی چیدند و از آن جا دور شدند. غذاهای بسیار متنوع و رنگارنگی‌که حتی تلفظ به زبان آوردن بعضی از آن‌ها بسیار مشکل بود. و من فقط به غذای سنتی چلوکباب اکتفا کردم. ابتدا در مقابل چشمان منصور که زیرچشم به من نگاه می‌کرد به سختی چند قاشق به دهان‌گذاشتم اما وقتی‌که خود او متوجه معذب بودن من شد خود را سرگرم صحبت با مسعود و ریحانه کرد تا من راحت‌ترغذایم را بخورم. اما من از بابت‌کاری‌که منصور با من داشت نگران و مضطرب شدم و اشتهایم‌کور شد و خیلی زود از غذا خوردن سرباز زدم. منصور در همان لحظه با نگاه متعجب به من نگریست و‌ گفت: از غذا خوشتون نیامده؟!

لبخندی‌ کمرنگ بر لب آوردم و‌گفتم: خیلی هم خوب بود، ممنونم.

و نگاهم را به جانب دختروپسری‌که سرهایشان در هم فرو رفته بود برگرداندم و به نجواهای عاشقانه آن‌ها گوش سپردم. به یاد‌گذشته افتادم و قلبم به طپش افتاد وگونه هایم سرخ شد. منصور‌که دنباله نگاه مرا تعقیب‌کرده بود لبخند مبهمی بر‌لب آورد و در عالم افکارش غوطه ور شد.

 ۲۷۲ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6113-15-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به دنبال تو

برای دانلود کتاب به دنبال تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به دنبال تو

نظرات کتاب به دنبال تو

شقایق محسنی
۱۳۹۹/۴/۱۳
نویسنده داستان خوبی را تعریف میکند ولی مرگ در این داستان ساده گرفته میشه مونس دختر رویا تمام هستی یک مادر خیلی راحت کنار گذاشته میشه وقتی کسی باعث مرگ عزیزت بشه چطور برمیگردی سمتش و از عشق حرف میزنی. عشق یک مادر با عشق یک دختر بی تجربه خیلی متفاوته که بامرگ به پایان برسد
میترا آرانی
۱۳۹۹/۶/۵
کتاب خوبی بود ولی فرازو ونشیب زیاد داشت
مشاهد همه نظرات (۲)