دانلود کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی

کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی ادامه‌ی اثر پرفروش چه کسی پنیر مرا جا‌به‌جا کرد نوشته‌ی اسپنسر جانسون، به شما کمک می‌کند که در مسیر هدفتان قدم بگذارید و نه تنها خودتان را با تغییرات سازگار کنید، بلکه سرنوشت خود را هم تغییر دهید.

در کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد (Who Moved My Cheese)، داستان جذاب و کوتاهی را خواندید که از حقیقت‌های تأثیرگذار در کسب و کار سخن گفته شد. یاد گرفتید که اگر در رکود اقتصادی در حال دست و پا زدن هستید از طریق چه راهی با این تغییر سازگار شوید و یا یاد گرفتید راه‌ حل خوبی برای مقابله با رابطه‌ای که در حال کشمکش هستید، پیدا کنید.

اکنون کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی (Out of the maze: an amazing way to get unstuck) حقایق فوق‌العاده‌ای برای ایجاد کردن تغییراتی در زندگی‌تان روشن می‌سازد. در کتاب چه کسی پنیر مرا جا‌به‌جا کرد؟ با شخصیت‌هایی در قد و قواره‌ی موش به نام هم و هاو آشنا شدید. آن‌ها هنگامیکه پنیر مورد علاقه‌شان را گم کردند، با تغییرات بزرگی نیز مواجه شدند. در این مسیر هاو یاد گرفته بود که چگونه با تغییرات سازگار شود و به دنبال پنیر جدیدی باشد و به موفقیت دست یابد. در حالیکه هم در همانجایی که بود گیر کرد و راه هماهنگی با تغییرات را بلد نبود.

هم اکنون در کتاب بیرون از هزارتو متوجه می‌شوید که سرنوشت هم به کجا رسید و یاد می‌گیرید که چگونه از هر هزارتویی که در آن گرفتار خواهید شد، راه نجات را پیدا کنید.

"پنیر" نمادی است که هرآنچه که به شما اطمینان و قوت می‌بخشد را نشان می‌دهد مانند: ثروت، سلامتی، آرامش، موقعیت اجتماعی خوب، شغل خوب، داشتن رابطه‌ی خوب. هزارتو نمادی است از هرآنچه که شما را به چالش می‌کشد؛ یعنی سختی‌ها و مشکلاتی که مانع رسیدن شما به پنیر می‌شود و نمی‌گذارد شما از آن‌ها آنطور که باید لذت ببرید.

وقتی شما در حال دنبال کردن ماجرای هِم و دوست جدیدش هُپ هستید، در می‌یابید چطور می‌توانید با بیرون آمدن از حصارها، بیشترین بهره را از زندگی خود ببرید و بهترین‌ها را برای خود رقم بزنید. خواندن این کتاب برای هر سن و گروهی مناسب است، و بیشتر از دو سه ساعت وقت شما را نخواهد گرفت. اما آگاهی و دست‌آورد حاصل آن همیشگی و عمیق می‌باشد.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسید:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) از درخشان‌ترین نویسنده‌های جهان در زمینه‌ی روانشناسی می‌باشد. میلیون‌ها نفر از مخاطبان کتاب‌های او به راحتی و با اعتماد به خود در شغل و زندگی به شادی و موفقیت رسیده‌اند.

جملات برگزیده‌ی بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی:

- باور، یک فکر است که من به صحت آن اعتماد دارم.
- یک باور قدیمی می‌تواند تو را زندانی کند.
- بعضی باورها تو را محبوس می‌کنند و بعضی باورها به تو زندگی می‌بخشد.
- تو می‌توانی ذهنیتت را تغییر دهی. تو می‌توانی یک باور جدید انتخاب کنی.

در بخشی از کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی می‌خوانیم:

مدت‌ها پیش در سرزمینی دور چهار موجود کوچک زندگی می‌کردند که داخل یک هزارتو برای پیدا کردن پنیری این سو و آن سو می‌دویدند تا شکمشان را سیر و دلشان را شاد کنند. دو تا از آن‌ها موش‌هایی بودند به نام‌های اسنیف و اسکوری و دو تای دیگر آدم کوچولوهایی بودند به نام‌های هِم و هاو.

این هزارتو در واقع مسیر پر پیچ و خم و تودرتویی بود با راهروها و اتاق‌های بسیار، که داخل بعضی‌هایش پنیرهای خوشمزه‌ای پیدا می‌شد و بعضی دیگر هم راه‌های تاریک و پیچیده‌ای بود که در آخر به هیچ جا نمی‌رسید.

یک روز این چهار موجود کوچک، پنیر مورد علاقه‌شان را در انتهای راهرویی در ایستگاه پنیر سی پیدا کردند. بعد از آن هر روز به همان‌جا می‌رفتند تا از همان پنیر خوشمزه لذت ببرند.

طولی نکشید که هِم و هاو همه‌ی زندگیشان را در نزدیکی ایستگاه پنیر سی بنا کردند. آن‌ها نمی‌دانستند که پنیرها از کجا می‌آیند یا چه کسی آن را آنجا می‌گذارد. فقط فکر می‌کردند که پنیرها همیشه آنجا خواهند بود.

و یک روز... دیگر پنیری در کار نبود.

اسنیف و اسکوری وقتی متوجه شدند پنیر از جای همیشگی رفته، مسیر سمت راستشان را رفتند تا بلکه پنیری جدید پیدا کنند، اما هِم و هاو منتظر ماندند. پنیر آن‌ها رفته بود! چطور امکان داشت؟ هیچکس هم به آن‌ها هشدار نداده بود! این عادلانه نبود! قرار نبود اوضاع این‌طوری پیش رود.

هِم و هاو چند روزی را در غصه و ناراحتی گذراندند.

 ۸۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-451-534-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
مقدمه‌ی مترجم
پشت پرده‌ی بیرون از هزارتو
پیشگفتار
سمینار شیکاگو
داستان اصلی چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
داستان جدید (بیرون از هزارتو)
حقایق ماجرا
گفت و گو
نامه‌ی اسپنسر جانسون
سخن پایانی
تقدیر و تشکر

راهنمای دانلود کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی

برای دانلود کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیرون از هزارتو: راهی شگفت انگیز برای رهایی