دانلود کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان

کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان درباره مصرف خودسرانه مکمل‌های لاغری، توسط مهناز صلحی و هانیه جورمند نوشته شده است.

هدف‌ این کتاب تعیین تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش خودسرانه مکمل‌های لاغری در دانشجویان دختر خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

در‌ کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان، نیمه تجربی از نوع شاهدار 98 دانشجو به روش خوشه‌ای چند مرحله‌ای انتخاب و با روش تخصیص تصادفی به دو گروه 49 نفره آزمون و کنترل تقسیم شدند. ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه‌های محقق ساخته درباره سواد رسانه‌ای و نگرش درباره مصرف خودسرانه قرص لاغری، پرسشنامه‌های استاندار تصویر بدن BICI و عزت نفس کوپر اسمیت SEI بود. بر اساس نتایج بدست آمده از تکمیل اولیه پرسشنامه‌ها، مداخله آموزشی مناسب طراحی و در گروه آزمون اجرا شد. یک و سه ماه بعد از مداخله داده‌ها در نرم افزار spss با کاربرد آزمون‌های توصیفی و تحلیلی تجزیه و تحلیل شد.

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند رسانه‌های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۶۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-31-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان

برای دانلود کتاب تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تاثیر مداخله آموزشی سواد رسانه‌ای بر نگرش دانشجویان