دانلود کتاب تاریخ دهم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تاریخ دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تاریخ دهم

کتاب تاریخ دهم به قلم امید اخوی و مهشید رضایی، از مجموعه کتاب‌های نوک مگسک، دارای 10 آزمون جامع شاملِ سوالات تستی و تشریحی هست که مطالب و نکات مهم کتاب درسی در آن‌ها پوشش داده شده است.

فکر تألیف کتاب‌های تخصصی رشتۀ علوم انسانی نوکِ مگسک از جمله کتاب حاضر بدان جهت بوده تا مشکلات فراوانی که دانش‌آموزان معمولاً در خوانش و مطالعۀ کتاب درسی در طول سال با آن رو به رو بودند، را تسهیل کند. این مجموعه از دو بخش مختلف تشکیل شده است. در ابتدا طبق برنامه‌ای ماهانه 30 سؤال تستی و سؤالات تشریحی مباحث کتاب درسی مورد بررسی قرار می‌گیرد و سپس طی 4 آزمون جمع‌بندی سؤالات کلی دروس مرور می‌شود. در این کتاب 300 سؤال تستی و 10 مجموعه سؤال تشریحی به کار برده شده است.

ذکر این نکته بسیار مهم است که اگر شما کتاب تاریخ پایه‌ی دهم را به درستی مطالعه کنید و سپس با رجوع به این کتاب، نمونه سؤالات آن را که بسیار دقیق طرح شده است حل کنید، می‌توانید با نوع طراحی سؤالات امتحانی آشنا شوید و همچنین با تست‌های طبقه‌بندی شده، خود را برای کنکور آماده کنید.

نویسندگان این کتاب تمام تلاش خود را معطوف کرده‌اند تا با پاسخنامه‌ای تشریحی، متفاوت و دقیق دانش‌آموزان را به پاسخ درست هر سؤال هدایت کنند. آن‌ها با شبیه‌سازی برای تعدادی از دانش‌آموزان کوشا در علوم انسانی، این نمونه سؤالات را بارها در ورطۀ آزمایش قرار داده‌اند و نتایج آماری بسیار مثبتی از یک جامعه‌ی دانش‌آموزی گرفته‌اند.

 ۱۱۰ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9813-14-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۲۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش 1 : آزمون‌های تشریحی
بخش 2: آزمون‌های چند گزینه‌ای
بخش 3: پاسخ آزمون‌های تشریحی
بخش 4: پاسخ آزمون‌های چند گزینه‌ای

راهنمای دانلود کتاب تاریخ دهم

برای دانلود کتاب تاریخ دهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تاریخ دهم

نظرات کتاب تاریخ دهم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.