دانلود کتاب ترمودینامیک کاربردی

  • از: عباس عباسی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ترمودینامیک کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ترمودینامیک کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ترمودینامیک کاربردی

کتاب ترمودینامیک کاربردی نوشته‌ی عباس عباسی سعی بر این دارد تا با ارائه مسائل متنوع و هدفمند، شما را مفاهیم اصلی و قوانین ترمودینامیک آشنا کند.

ترمودینامیک بخشی از علوم طبیعی است که به بررسی گرما و رابطه‌ی آن با انرژی اختصاص دارد. با گسترش مکانیکی شدن کارها در قرون اخیر، ماشین‌هایی چون ماشین بخار به وجود آمد که برای تبدیل انرژی گرمایی به توان مکانیکی به کار می‌رفت و از بررسی این ماشین‌های گرمایی، ترمودینامیک پدید آمد. ترمودینامیک از همان آغاز، به سرعت توسعه یافت و رفته رفته پایه‌های آن مستحکم شد و حیطه کاربرد آن فراتر از مهندسی ماشین‌های گرمایی پیش رفت.

در حال حاضر کاربرد آن را می‌توان در هر علمی که با گرما و یا توان مکانیکی و تولید قدرت سر و کار دارد، مشاهده نمود. هدف از نگارش کتاب ترمودینامیک کاربردی، نبود منابع کافی در مقطع کاردانی بود که بتوان با دوری جستن از ریاضیات پیشرفته مفاهیم اساسی این علم را به دانشجویان این مقطع آموزش داد.

عباس عباسی در نگارش این کتاب سعی کرده‌ تا از مفاهیم اساسی در حیطه مهندسی مکانیک و مکانیک خودرو به شکل عملی طبق آنچه مرسوم است استفاده کند. همچنین با آوردن مثال‌های حل شده مختلف، درک شما را از مفاهیم ساده‌تر سازد. کتاب حاضر بر اساس سر فصل‌های یک درس دو واحدی به نام ترمودینامیک مصوب وزرات علوم گرد آوری شده و حاصل تدریس چندین ساله در دانشگاه‌ها و مراکز علمی است.

 ۱۴۱ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-04-0131-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: تعاریف مفاهیم اساسی
فصل دوم: ماده خالص
فصل سوم: فرآیندهای ترمودینامیکی
فصل چهارم: قانون اول ترمودینامیک
فصل پنجم: قانون دوم ترمودینامیک
فصل ششم: سیکل های توان و تبرید
پیوست
منابع

راهنمای دانلود کتاب ترمودینامیک کاربردی

برای دانلود کتاب ترمودینامیک کاربردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ترمودینامیک کاربردی

نظرات کتاب ترمودینامیک کاربردی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.