دانلود کتاب ترمینال آقای فلانی

  • از: ساره تمیمی
  • ناشر: نشر عطران
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ترمینال آقای فلانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ترمینال آقای فلانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ترمینال آقای فلانی

کتاب ترمینال آقای فلانی نوشته ساره تمیمی، داستان عاشقانه‌ی شادی و سورج، معلم و شاگردی را روایت می‌کند که اتفاقات تلخ و شیرین مختلفی در طول آشنایی‌شان روی می‌دهد.

در بخشی از کتاب ترمینال آقای فلانی می‌خوانیم:

واقعاً سؤالات زیادی تو ذهنم بود وقتی مادر سورج رو دیدم، قضاوتم کاملاً تغییر کرد و رسیدم به نقطه اول. دلیل این رفتارها چیه واقعاً؟ خانوم مختاری می‌گفت: از دست این پسرا که وقتی عاشق می‌شن، همش راجع به دختره حرف می‌زنن. از طرفی خیلی مضطرب بود و قرص مصرف می‌کرد. می‌گفت: اگر بچه داشته باشید؛ متوجه می‌شید من چی می‌گم و چرا باید دارو مصرف کنم. بعد می‌گفت: من خیلی به تربیت بچم اهمیت دادم و کتاب مطالعه کردم و مقاله‌های مختلف تربیتی رو بررسی کردم و به تربیت پسرم مطمئنم!

من واقعاً قاطی کرده بودم که بالاخره اینا چه جور آدمایین؟ مادر سورج همش راجع به لباس مهمونی صحبت می‌کرد که همش میره، می‌بینه و سایزش نمی‌شه و باید ورزش کنه و همش راجع به تربیت بچه از من سؤال می‌پرسید و می‌گفت: شادی، تو بلد نیستی بچه تربیت کنی!

ظاهرش شبیه خواستگارها بود اما یک کلمه مستقیم به من حرف نمی‌زد. و فقط سؤال می‌پرسید، ببینه سلیقه من چه جوریه.

بالاخره جلسه آخر شد و ما باید امتحان می‌دادیم و خلاص. خیلی خوشحال بودم که داره تموم می‌شه و من حقیقت رو متوجه شدم. خانم مختاری و سورج، هر کسی که بودن و نبودن، به من نمی‌خوردن و ما مناسب همدیگه نبودیم و تمام. دیگه هم نمی‌خواستم بهشون فکر کنم. می‌خواستم راهمو ادامه بدم و زبانمو تموم می‌کنم و آینده‌ای با سورج و مادرش نمی‌دیدم که بخوام راجع بهشون کنجکاوی کنم.

برای امتحان جامو عوض کردم. نمی‌خواستم نزدیک خانم مختاری باشم. می‌خواستم یه گوشه بدون این‌که باهاش روبه‌رو بشم، امتحانمو بدم و بزنم بیرون. رفتم کنار دوتا دختر نشستم که اصلاً باهاشون حرف نزده بودم و نمی‌شناختمشون. داشتن با هم صحبت می‌کردن و من برام مهم نبود چی می‌گفتن؛ ولی ناخودآگاه حرف‌هاشون به گوشم خورد و جالب اومد.

 ۱۰۶ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-703788-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ترمینال 1
ترمینال 2
ترمینال 3
ترمینال 4
ترمینال آخر

راهنمای دانلود کتاب ترمینال آقای فلانی

برای دانلود کتاب ترمینال آقای فلانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ترمینال آقای فلانی