دانلود کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس

  • از: شیوا بهرامی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس

کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس، از طریق آموزش غیرمستقیم به کودک این امکان را فراهم می‌آورد که با تمرکز بر روی تصاویر، درک درستی از اشکال، اجسام و اندازه‌ها به‌دست آورد و بین آن‌ها ارتباط برقرار نموده و دقت و توجه کودک افزایش یابد.

بدون شک نمی‌توان از تأثیر کتابخوانی بر کودکان غافل شد. بیشتر والدین خواستار داشتن فرزندانی کتابخوان هستند. خواندن از اولین مهارت‌هایی است که انتظار دارید کودکان به خوبی به آن مسلط شوند. از آن جا که همه چیز را نمی‌توان با خواندن کتاب آموخت در فرآیند یادگیری خلاق، کودکان از طریق انجام بازی‌های فکری می‌توانند بیاموزند؛ اما این امر زمانی امکان‌پذیر می‌شود که این فعالیت‌های هدفمند و متمرکز در فضایی مملو از شادی و هیجان انجام گیرد.

پیدا کردن تصاویر را در فضایی شاد و سرگرم کننده شروع کنید. از کودک بخواهید به تصویر نگاه کند تا درک کلی از آن داشته باشد، سپس از او بپرسید چه چیزهایی را می‌بیند و چه چیزهایی برای او جالب است. پس از شنیدن صحبت‌های کودک از او بخواهید که تصاویر مخفی شده را پیدا کند. بهتر است برای بالا بردن اعتمادبه نفس کودک از تصاویر ساده آغاز کنید و آرام آرام پیش بروید. هر زمان که تصویری را پیدا کرد از او بخواهید آن را رنگ‌آمیزی کرده و او را تشویق کنید.

کتاب‌های تصاویر مخفی (Hidden Pictures) در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تدوین شده است و می‌تواند در قالب بازی و سرگرمی باعث تقویت موارد زیر شود:

- افزایش تمرکز
- افزایش اعتماد به نفس
- بالا بردن دقت و توجه
- تقویت حافظه

 ۴۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9870-39-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نوشیدنی خوشمزه
تعطیلات تابستان
وقت ناهار
بازی و شادی
دوچرخه سواری
ماسه بازی
خرگوش شیطون
تخم مرغ عید
موج سواری
زیر دریا
تخم مرغ خندان
سبد عید
خرس بازیگوش
خرس مهربون
گربه‌ی تنبل
ماهیگیری
مرد ماهیگیر
گردش در دریا
پدربزرگ و نوهاش
پادشاه نیکوکار
الاغ زحمتکش
سرباز کماندار
تعطیلات
خانواده‌ی گرگ‌ها
حباب بازی.
فیل کوچولو
تفریح در استخر
خانواده‌ی پنگوئن‌ها
بابانوئل و هدایا
گوزن زیبا
پاندا کوچولو
هدایای کریسمس
پاسخ‌ها

راهنمای دانلود کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تصاویر مخفی (مبتدی): افزایش تمرکز و اعتماد به نفس
ماهان ماهانیان
۱۳۹۹/۴/۲۰
عالی 🌹🌹🌹🌹🤩🤩🤩🤩👏
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)