دانلود کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت)

کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت) نوشته‌ی ناصر رجبی فرد نخست شما را با ویژگی‌ها و خصوصیات گوناگون نرم‌افزار solidworks آشنا می‌سازد، سپس تمریناتی راهبردی برای این نرم‌افزار مهندسی ارائه می‌دهد.

در سال‌های اخیر دگرگونی‌های عمیقی در عرصه مهندسی ایجاد شده است، به طوری که در صورت عدم آشنایی با نرم‌افزارهای مهندسی، دانش مهندسی فرد از اعتبار کافی برخوردار نخواهد بود. بهره‌گیری درست از این نرم‌افزارها سبب کم شدن زمان تولید محصول، بالا بردن کیفیت و کاهش هزینه‌ها و اشتباهات ایجاد شده در صنعت می‌شود.

از مجموعه نرم‌افزارهایی که مهندسان بیشتر از آن استفاده می‌کنند، گروه نرم‌افزارهای طراحی به وسیله‌ی کامپیوتر (Computer Aided Design) است. در بین این نرم‌افزارهای متعدد، نرم‌افزار SolidWorks به لحاظ گستردگی توانسته است به خوبی جای خود را در میان این نرم‌افزارها باز کند.

نرم‌افزار پرطرفدار SolidWorks یک نرم‌افزار مدل‌سازی چند بعدی است که با بکارگیری از آن می‌توان بدون نیاز به محاسبات پیچیده‌ نقشه کشی صنعتی، شکل خود را ساخت و با بهره‌گیری درست از محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت شکل را استخراج کرد.

کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت) (Solidworks Exercises Part) مناسب چه کسانی است؟

در راستای رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای که همانا آموزش جوانان این مرز و بوم جهت استقلال در امر صنعت تولید ایرانی است، ناصر رجبی فرد به عنوان مربی رسمی سازمان، کتاب تمرینات در محیط sketch نرم‌افزار سالیدورکس را با 100 تمرین متنوع گردآوری و طراحی نموده است.

بر اساس مطالب مذکور، این کتاب برای تمامی دانشجویان، کارآموزان و علاقمندان به این نرم‌افزار سودمند خواهد بود.

 ۱۱۲ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-426264-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
آشنایی مختصر با نرم‌افزار Solidworks
شاید برای شما جالب باشد که دقیقا بدانید نرم‌افزار SolidWorks چیست؟
SolidWorks چیست؟
کاربرد‌های نرم‌افزار سالیدورکس چیست؟
ویژگی‌های نرم‌افزار SolidWorks چیست؟
آیا نرم‌افزار سالیدورکس solidWorks برای شما مناسب است؟
بازار کار نرم‌افزار SolidWorks چیست؟
منابع

راهنمای دانلود کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت)

برای دانلود کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت)

نظرات کتاب تمرینات سالیدورکس (100 پارت)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.