دانلود کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ

  • از: یونس ابراهیمی
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ

کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ نوشته‌‌ی یونس ابراهیمی، سعی بر این دارد تا با ارائه مثال‌های ساده، متنوع و هدفمند، مفاهیم اصلی زبان سی شارپ را به صورت تصویری به شما آموزش دهد.

برنامه‌نویسی دنیای خارق‌العاده‌ای دارد، می‌تواند شغل و یا حتی تفریح شما باشد. اما هدف اصلی از آن ارائه راه حلی کاربردی در جهت بر طرف کردن مشکلات گوناگون است. به عبارتی هنر حل کردن مشکلات با بهره‌گیری از کد. با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی می‌توان برنامه‌های متفاوتی نوشت، در حال حاضر زبان‌های برنامه‌نویسی گوناگونی در دنیا وجود دارند که از میان آن‌ها تعدادی مشهور‌تر هستند.

امروزه، C# را می‌توان یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا و همه منظوره نام برد، که در سال‌های اخیر علاقه‌مندان بسیاری را مجذوب خود کرده است. این برنامه نخست با نام Cool به بازار عرضه اما به خاطر مناسب نبودن این نام برای فعایت‌های تجاری به زبان C# تغییر یافت.

 ۲۹۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ

برای دانلود کتاب تمرین و حل تمرین سی شارپ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تمرین و حل تمرین سی شارپ
kian 9102
۱۳۹۹/۳/۹
خیلی خوبه دستتون درد نکنه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)