دانلود کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک

  • از: فرزاد کاشی ساز
  • ناشر: انتشارات الیما
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک

کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک به قلم فرزاد کاشی ساز، با هدف آموزش و نهادینه‌سازی تکنیک‌ها و ریتم‌های پایه در اجرای تمبک، بر اساس نگرش استاد فقید ابوالحسن صبا، طراحی گردیده تا در کنار کتب دیگر در این سبک، چراغ راه هنرجویان باشد.

هدف این کتاب، آن است که با حذف آگاهانه برخی تکنیک‌ها، ریتم‌ها و... مقدمات تمبک‌نوازی را به آسان‌ترین شکل فراهم آورد تا ضمن حفظ علاقه و اشتیاق هنرجویان و درگیر نکردن آن‌ها با مسائل پیچیده و گاهاً در ابتدای یادگیری کم اهمیت، مهارت و دانش تمبک‌نوازی آن‌ها را ارتقاء بخشد.

نوازندگی تمبک مهارت است و یادگیری آن احتیاج به تمرین روزانه، همراه با دقت و تمرکز دارد. بهتر است در ابتدا یک نوبت در روز به مدت 20 دقیقه تمرین کنید و کم کم با پیشرفته‌تر شدن تمرینات، ابتدا تمرین را به دو نوبت در روز و هر بار 15 دقیقه افزایش داده و به مرور به چند نوبت تمرین در هر روز برسانید.

یادگیری هر سازی از جمله تمبک زمان‌بر و نیازمند صبر و تحمل است، پس منتظر نتیجه سریع نباشید. سطح انتظارتان از نوازندگی و اجرای تمبک را در روزهای اول آموزش - چه برای خودتان و چه برای اطرافیان - پائین بیاورید و به خودتان وقت و فرصت اشتباه کردن و یاد گرفتن بدهید.

اجرای تمبک با دست چرب، کثیف و خیس پوست آن را خراب می‌کند. حتما قبل از شروع تمرین، دست‌های خود را بشویید و کاملا خشک کنید. پوست تمبک ممکن است نم کشیده، حرارت دیده و یا چرک شود. برای جلوگیری باید پس از هر بار تمرین، تمبک را داخل جعبه (کاور) قرار دهید و آن را در دما و رطوبت طبیعی منزل نگهداری کنید.

 ۶۲ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6337-14-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
سخنی با هنرجویان
ریتم‌شناسی
علائم اختصاری
معرفی قسمت‌های مختلف تمبک
تمرینات

راهنمای دانلود کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک

برای دانلود کتاب تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تم تمبک: درآمدی بر آموزش مقدماتی تمبک
ریحانه سعیدی
۱۳۹۸/۸/۱۱
برای ابتدای کار، کتاب شیوا و روانی هست
محمد یحیایی
۱۳۹۸/۷/۱۵
عالی بود، خیلی هم خوب و رسا توضیح داده بود
آرین یوسفی
۱۳۹۸/۶/۱۷
بسیار عالی و بدرد بخور 😍💜
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)