دانلود کتاب تن تن: کاشفان روی ماه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: کاشفان روی ماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: کاشفان روی ماه

کتاب تن تن: کاشفان روی ماه به نویسندگی هرژه، ماجرای سفر تحقیقاتی تن تن، میلو، هادوک، پروفسور تورنسل و مهندس فرانک به کره‌ی ماه را به تصویر می‌کشد.

تن تن: کاشفان روی ماه (Explorers on the moon) یکی از داستان‌های جذاب و جالب مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است.

موضوع کتاب تن تن: کاشفان روی ماه چیست؟

در این داستان می‌بینید که وقتی تن تن و همراهانش بر سطح ماه قدم می‌گذارند ناگهان با اتفاقی غیر منتظره‌ رو به رو می‌شوند. آن‌ها متوجه مرد جاسوسی می‌شوند که مخفیانه سوار موشک شده و قصد دارد موشک را دزدیده و به کشور دیگری انتقال دهد. همین موضوع اتفاقات خطرناکی را به وجود می‌آورد که در ادامه داستان خواهید خواند.

درباره‌ی مجموعه‌ی تن تن:

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

کتاب تن تن: کاشفان روی ماه برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های جذاب به رشته‌ی تحریر درآمده است.

 ۶۵ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7118-10-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: کاشفان روی ماه

برای دانلود کتاب تن تن: کاشفان روی ماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: کاشفان روی ماه
محمد مهدی احمدی
۱۳۹۹/۴/۷
عالی بود ۵ ستاره هم برایش کمه
me 😇
۱۳۹۹/۵/۲۶
من با این کتابا بزرگ شدم انصافا رودست ندارن
ashkan zakerifar
۱۳۹۹/۴/۳۰
این داستان اثری منحصر به فرد می‌باشد و جدال بلوک شرق و غرب بر سر علم و دانش را در ان زمان به خوبی به تصویر می‌کشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)