دانلود کتاب تو همان هستی که می اندیشی

  • از: جیمز آلن، مونا منفرد
  • ناشر: نشر پلک
  • ۱۰۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تو همان هستی که می اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب تو همان هستی که می اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تو همان هستی که می اندیشی

واژگان فارغ از زمان این کتاب همانگونه که در اصل نگاشته شده‌اند، امروز هم وجود دارند. قانون جهانی جذب، فارغ از راهی که برای اندیشیدن بر می‌گزینیم از ما فرمان می‌پذیرد.

این کتاب کوچک (حاصل مراقبه و تجربه بسیاراست) به این قصد نگاشته نشده است که رساله‌ای فراگیر در موضوع قدرت اندیشه باشد که بسیار به آن پرداخته شده است. این کتاب بیش از آن که توضیح دهد، در برگیرنده‌ی توصیه‌هایی است که هدف آن برانگیختن مردان و زنان به اکتشاف و ادراک این حقیقت است که...

«آن ها خود آفریننده خویشند.»

در پرتو اندیشه‌هایی که برمی‌گزینید و در خود می­پرورانید؛ ذهن در این سازندگی نقش اصلی را دارد و سیرت و صورت آدمی را می­سازد. عده­ای که تا این لحظه از روی ناآگاهی زندگی­شان را درست کرده ­اند، هم اکنون می­توانند با روشن ­بینی و شادمانی آن را بسازند.

 ۴۲ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978- 

چاپ ۱۳۹۴: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

درباره نویسنده
پیشگفتار
کلامی چند
اندیشه و شخصیت
اثر اندیشه بر شرایط
تاثیر اندیشه بر سلامتی و جسم
اندیشه‌ و قصد
اثر عامل اندیشه بر توفیق
رویاها و آرمان‌ها
آرامش

راهنمای دانلود کتاب تو همان هستی که می اندیشی

برای دانلود کتاب تو همان هستی که می اندیشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تو همان هستی که می اندیشی
رضا رسولی
۱۳۹۷/۷/۱۵
یه درخواست برادرانه ازتون دارم: لطفاً این کتاب رو با ترجمه‌ی خانم گیتی خوشدل مطالعه کنید، اونوقت با من هم عقیده میشوید که مترجم می‌تونه یک اثر بینظیر از جیمز آلن رو به عرش ببره یا نابودش کنه. لطفاً و بیشتر...
Rayan Jamali
۱۳۹۶/۳/۱۰
کتاب بسیار خوب و جالبیست با کمی ایرادات نگارشی. جملاتی هم مترجم به آن‌ها اضافه کرده که متاسفانه جنبه مذهبی دارند. در کل برای خواندن توصیه میشه
فاضل دریس زاده
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
بسیا کتاب فوق العاده‌ای هستش بخونی کلی آپدیت میشی حاجی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۷)