دانلود کتاب تو! چقدر درباره‌ی بدنت می‌دانی؟ همراه با تست ارزش‌یابی سلامتی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تو! چقدر درباره‌ی بدنت می‌دانی؟ همراه با تست ارزش‌یابی سلامتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تو! چقدر درباره‌ی بدنت می‌دانی؟ همراه با تست ارزش‌یابی سلامتی

تو! چقدر دربارۀ بدنت می دانی؟ همراه با تست ارزش یابی سلامتی، اثری دیگر از مایکل اف. رویزن و دکتر آز، دلایل اهمیت دادن به بدنتان را آشکار می‌کند. با مطالعۀ تو! چقدر دربارۀ بدنت می دانی، به داخل بدن سفر کنید و سلامتی‌تان را دریابید. در واقع بدن شما همان حیات شما است. حتی اگر بسیاری عملکردهای بدنتان را درک کرده باشید، هنوز هم واقعاً نمی‌دانید که بدنتان چگونه عمل می‌کند و مهم‌تر از آن نمی‌دانید چطور می‌توانید آن را قوی‌تر، سالم‌تر و جوان‌تر کنید.

به‌منظور رسیدن به زندگی سالم، در تو! چقدر دربارۀ بدنت می دانی؟ همراه با تست ارزش یابی سلامتی (You! The Owner's Manual: an Insider's Guide to the Body that Will Make You Healthier and Younger) نوشتۀ دکتر مایکل فردریک رویزن (Dr. Michael Fredric Roizen) و محمد سی اوز (Mehmet Cengiz Oz)، اشاره ای مستقیم به بدنتان دارد که هم‌چون یک خانه است. مثل خانۀ خودمان به بدنمان فکر کنیم. وقتی ما شروع به تفکر در مورد شباهت‌های بین بدن‌ها و خانه‌ها کردیم، تشخیص دادیم که شباهت‌های این دو چیز به هم حتی چشم‌گیرتر از تشابه دوقلوهای «الفین» است. سرمایه‌گذاری بر روی بدن و خانۀ شما، هر دو سود و اهمیت فراوانی خواهد داشت. آن‌ها هر دو پناهگاه‌هایی را برای اموال گران‌بهای افراد فراهم می‌کنند و شما می‌خواهید با همۀ قدرتتان از این دو مکان حفاظت کنید. در واقع این‌ها تصاویری کلی است که در آینده به جزئیات آن‌ها خواهیم پرداخت. این اثر را خانم ندا محبتی ترجمه و انتشارات افراز آن را به نشر رسانده است.

استخوان‌های شما ستون‌ها و چارچوب‌هایی در ابعاد 4x2 هستند که از ساختار درونی خانه‌تان حفاظت می‌کنند.
چشم‌های شما پنجره‌ها هستند، ریه‌های شما مجرای هواکشی و تهویه هستند، مغز شما جعبۀ فیوز است و روده‌های شما ابزار لوله‌گشایی هستند. دهان شما پردازشگر غذاست. قلب شما لولۀ اصلی یا «شاه لوله» است و موهای شما چمن هستند. چربی شما همۀ خرت‌وپرت‌ها و چیزهای به‌دردنخور و غیرضروری که در اتاق زیر شیروانی ذخیره شده و همسر شما به شما غر می‌زند که خودت را از دست آن‌ها خلاص کن.

اگر شما بتوانید این حقیقت را درک کنید که پیشانی شما خیابانی است که پلاک ندارد و بدنتان یک خانۀ آجری دو طبقه است که به خاطر طبقه‌ها و لایه‌های آن، مایوی شنا روی آن خیلی قشنگ نشان نمی‌دهد ولی اگر چند طبقه نبود و لایه نداشت (چاق نبودی) مایو قشنگ‌تر می‌شد. شباهت‌ها فوق‌العاده جالب و خیلی چشم‌گیر هستند.

در حقیقت ما اعتقاد داریم که شما می‌توانید با تفکر بر روی این موضوع که چطور خانه‌تان کار می‌کند، بفهمید که چطور بدنتان کار می‌کند.

 ۶۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978964-7640-55-2 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۴۷۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بدن شما خانه‌ی شما: بهترین سلامتی
سلامتی در دست خودتان است
شما می‌توانید سن خودتان را انتخاب کنید
شما در راه رسیدن به یک زندگی پرشور و نشاط و سالم هستید
غذا سوخت محسوب می‌شود: راهنمای رژیم غذایی
تست سنجش میزان توانایی بدن(BQ)
تست ارزشیابی BQ: هوش بدن شما چقدر است؟
پاسخ تست‌ها
نمره‌ی شما

راهنمای دانلود کتاب تو! چقدر درباره‌ی بدنت می‌دانی؟ همراه با تست ارزش‌یابی سلامتی

برای دانلود کتاب تو! چقدر درباره‌ی بدنت می‌دانی؟ همراه با تست ارزش‌یابی سلامتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تو! چقدر درباره‌ی بدنت می‌دانی؟ همراه با تست ارزش‌یابی سلامتی
Elham Kazemi
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
این کتاب در واقع معرفی مجموعه کتاب‌های «تو» هست. تصمیم گرفتم ورزش روزانه و تغذیه درست رو توی زندگیم جدی تر بگیرم. این مجموعه کتاب منو مطمئن کرد که اینکار ارزش زحمتش رو داره و راهنمایی‌های خوبی در و و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)