دانلود کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی

کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی اثر سودابه دادایی، چکیده‌ای از مطالب فراوانی است که در حیطه ان ‌ال ‌پی وجود دارد و به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و توانایی‌های خود را غنی کنید.

برنامه‌ریزی عصبی زبانی همانند دفترچه راهنمای مغز شما عمل می‌کند و یادگیری ان ال پی مانند یادگیری چگونگی استفاده‌ی ‌درست از زبان ذهن‌تان است. برنامه‌ریزی عصبی سبب می‌شود که ناخودآگاه‌ شما به طور طبیعی درک کنید که هدفتان چیست و از زندگی چه می‌خواهید.

موضوع اصلی ان ال پی مطالعه‌ی ارتباطات عالی و اثرگذار است هم ارتباط با خودتان و هم با دیگران را مورد بررسی قرار می‌دهد. این رشته به وسیله‌ی مدل‌سازی شیوه‌های فکری، زبانی و رفتاری برقرار کنندگان ارتباط حرفه‌ای و و درمان‌گرانی که نتایج عالی از مراجعه کنندشان کسب کرده‌اند، گسترش یافته است.

به کمک کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی (Nlp magical techniques) می‌آموزید چگونه ساختارهای ذهنی ناخودآگاه را که سبب تولید رفتاری نامناسب می‌شود تغییر بدهید، با آن برنامه‌های مشکل‌ساز و برنامه‌های پیش برنده را شناسایی می‌کنید و می‌توانید کنترل افکار و مدیریت رفتارهایتان را به دست بگیرید.

ان ‌ال ‌پی به الگوبرداری از چگونگی اندیشیدن آدم‌های موفق می‌پردازد. این دانش کاملا کاربردی است و همه شما که خواهان زندگی بهتری هستید، می‌توانید از آن بهره ببرید.

در عصر تکنولوژی و اطلاعات با اینکه انسان به آسایش مورد نظر خود دست پیدا نموده و همه امکانات و لوازم کافی را برای ادامه زندگی برای خود فراهم کرده ولی آرامش خود را از دست داده و دچار مشکلات درونی عدیده‌ای گردیده است که روش‌های موجود در جامعه نتوانسته به صورت کامل پاسخگوی حل مشکلات او گردد. خوشبختانه در دل این زمان، عصر علوم انسانی رقم خورده که ماهیت وجودی انسان را به لحاظ ساختار ذهنی و درونی مورد بررسی و شناخت قرار داده و رفع مشکلات به جهت رسیدن به آرامش درونی را به صورت تکنیکال برنامه‌ریزی نموده است.

با دارا بودن دانش ان ال پی و استفاده از تکنیک‌های ارائه شده، می‌توان در کوتاه‌ترین زمان به اهداف خود رسید. این دانش به معنای برنامه‌ریزی عصبی زبانی، به انسان این آگاهی را می‌دهد که در هر دقیقه به میزان 10 هزار اطلاعات را در درون خود به صورت ناخودآگاه ثبت نماید. چه در خواب یا بیداری و همین امر باعث گردیده که به صورت ناخودآگاه برنامه‌ریزی شود و از خود رفتار تولید نماید و چنانچه اطلاعات ورودی فیلتر نگردد ممکن است دچار مشکل شوید.

برخی از این مشکلات مربوط به اطلاعات دریافتی و برخی نیز مربوط به ارزش‌ها، باورها و اعتقادات درونی شما هستند که براساس مدل برداری در زمان کودکی یا نوجوانی صورت گرفته و شما نیز بدین‌ صورت برنامه‌ریزی شده‌اید که همه این‌ها به صورت عادی و طبیعی در همه انسان‌ها وجود دارد.

چیزی که از دیدگاه این علم مطرح است و کاملاً متمایز نسبت به علوم دیگر است ارائه راه‌حل و برون‌ رفت از مشکلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرفاً با اجرای تکنیک‌های مختلف است.

در بخشی از کتاب تکنیک‌های جادویی ان ال پی می‌خوانیم:

ان ‌ال ‌پی علم موفقیت و تغییرات سریع فردی است؛ مخفف برنامه‌ریزی عصبی زبانی؛ یعنی هر کس به واسطه قدرت کلام می‌تواند بر سیستم عصبی خود و دیگران تاثیر بگذارد و ذهن خود یا دیگری را برنامه‌ریزی کند؛ به نوعی تاثیر مستقیم کلام بر ضمیر ناخودآگاه.

همان‌طور که می‌دانیم اطلاعات از طریق حواس پنج‌گانه از محیط دریافت شده و به وسیله شبکه عصبی به مغز هدایت می‌شود و از اطلاعات پردازش ‌شده رفتار مناسب تولید می‌شود. از آن‌جایی که هر کاری که ما انجام می‌دهیم یک رفتار محسوب می‌شود، می‌توانیم بگوییم از ان ‌ال ‌پی در تمام ابعاد زندگی می‌توان بهره برد، زیرا این دانش به بررسی رفتار انسان می‌پردازد.

انسان براساس نیازهای خود و برای حفظ امنیت و رفاهش رفتار تولید می‌کند و بنیان این رفتار بر حسب یادگیری‌های اوست.

برای مثال اگر در یادگیری‌های ما، حضور در خانه کنار همسر و فرزندان ضروری باشد و در نظام ارزش‌هایمان این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار باشد، تمام تلاش خود را به صورت ناخودآگاه می‌کنیم تا هر چه بیشتر در منزل بمانیم، حتی به قیمت از دست دادن کار یا بیمار شدن و ماندن در خانه و یا هر راهکار دیگری؛ زیرا در ناخودآگاه‌مان به هدف - که حضور در خانه است - رسیده‌ایم. در چنین شرایطی ان ‌ال ‌پی می‌تواند نیازهای ما را شناسایی کند و تغییرات لازم را به وجود آورد.

 ۸۸ صفحه، ۲۴۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6346-49-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
ذهن ما
اِن ال پی چیست
تاریخچه اِن ال پی
پیش‌فرض‌ها
ارتباطات و اِن ال پی
تکنیک‌های ارتباط موثر از طریق گفتاری
تکنیک‌های ارتباط موثر از طریق غیرگفتاری
تکنیک‌های ارتباط موثر در همگام‌سازی ترکیبی
هدفسازی و اِن ال پی
اصول هدف‌سازی
اهداف خود را اولویت بندی کنید
شناخت حباب حفاظتی
همراهی و همگام‌سازی (همراهی کلامی و احترام به الگوی مخاطب)
کالیبراسیون
کاربرد زبان بدن و کالیبراسیون
کاربرد کالیبراسیون در اِن ال پی هنگام پروسه درمان است
سیستم واکو
تکنیک سوئیچ
روش اجرای تکنیک سوئیچ
تکنیک آنکراژ، به معنای لنگر انداختن
مراحل اجرای تکنیک آنکراژ
تکنیک وضعیت اعلا
تکنیک حلقه اعلا
تکنیک فراتر از واقعیت یا سابمدالیته
مراحل اجرای تکنیک فراتر از واقعیت
تکنیک گفتوگوی بین قسمت‌ها
واکنش ادراکی واکنش عصبی
تکنیک مذاکره
تکنیک جداسازی دوبل
مراحل اجرای تکنیک دوبل جداسازی
تغییر در سرنوشت
استراتژی
ارتباط مؤثر همراهی و همگام‌سازی کامل
تکنیک اسکواش
تکنیک صلح درونی
چانکینگ؛ خرد کردن هدف
1. چانکینگ آپ (Chunking up)
2. چانکینگ دان (Chunking down)
3. تقسیمبندی موازی
کادر جدید
کارت شخصی
اجرای تکنیک عملی کادر جدید در شش مرحله
گفتوگوی منفی درونی یا تغییر دیالوگ منفی داخلی
مچ و میسمچ

راهنمای دانلود کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی

برای دانلود کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی
علی علیزاده
۱۳۹۸/۲/۱
7000 هزار تومن برای 80 صفه بدور از انصافه
مهدیه حسنی
۱۳۹۸/۶/۲۰
قسمت نمونه بسیار بسیار کم بود در حد پیشگفتار و مقدمه آدم اصلا متوجه نمیشه کتاب راجع به چی هست فقط توضیحات کلی و کلیشه‌ای در مورد nlp داده
ستار شهبازی
۱۳۹۸/۱/۲۷
با سلام. تشکر از نویسنده کتاب سرکار خانم دادایی، همچنین استاد ایشان آقای حسینی و سایت بسیار دوست داشتنی کتابراه که امکان دسترسی به مجموعه عظیمی از دانستنیها را برایمان فراهم آورده است. موفقیت و شادکامی تمامی عزیزان نامبرده و پیش آهنگان علم و آگاهی سرزمینمان ایران آرزوی من است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)