معرفی و دانلود کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی

عکس جلد کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی

کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی اثر سودابه دادایی، چکیده‌ای از مطالب فراوانی است که در حیطه ان ‌ال ‌پی وجود دارد و به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و توانایی‌های خود را غنی کنید.

برنامه‌ریزی عصبی زبانی همانند دفترچه راهنمای مغز شما عمل می‌کند و یادگیری ان ال پی مانند یادگیری چگونگی استفاده‌ی ‌درست از زبان ذهن‌تان است. برنامه‌ریزی عصبی سبب می‌شود که ناخودآگاه‌ شما به طور طبیعی درک کنید که هدفتان چیست و از زندگی چه می‌خواهید.

موضوع اصلی ان ال پی مطالعه‌ی ارتباطات عالی و اثرگذار است هم ارتباط با خودتان و هم با دیگران را مورد بررسی قرار می‌دهد. این رشته به وسیله‌ی مدل‌سازی شیوه‌های فکری، زبانی و رفتاری برقرار کنندگان ارتباط حرفه‌ای و و درمان‌گرانی که نتایج عالی از مراجعه کنندشان کسب کرده‌اند، گسترش یافته است.

به کمک کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی (Nlp magical techniques) می‌آموزید چگونه ساختارهای ذهنی ناخودآگاه را که سبب تولید رفتاری نامناسب می‌شود تغییر بدهید، با آن برنامه‌های مشکل‌ساز و برنامه‌های پیش برنده را شناسایی می‌کنید و می‌توانید کنترل افکار و مدیریت رفتارهایتان را به دست بگیرید.

ان ‌ال ‌پی به الگوبرداری از چگونگی اندیشیدن آدم‌های موفق می‌پردازد. این دانش کاملا کاربردی است و همه شما که خواهان زندگی بهتری هستید، می‌توانید از آن بهره ببرید.

در عصر تکنولوژی و اطلاعات با اینکه انسان به آسایش مورد نظر خود دست پیدا نموده و همه امکانات و لوازم کافی را برای ادامه زندگی برای خود فراهم کرده ولی آرامش خود را از دست داده و دچار مشکلات درونی عدیده‌ای گردیده است که روش‌های موجود در جامعه نتوانسته به صورت کامل پاسخگوی حل مشکلات او گردد. خوشبختانه در دل این زمان، عصر علوم انسانی رقم خورده که ماهیت وجودی انسان را به لحاظ ساختار ذهنی و درونی مورد بررسی و شناخت قرار داده و رفع مشکلات به جهت رسیدن به آرامش درونی را به صورت تکنیکال برنامه‌ریزی نموده است.

با دارا بودن دانش ان ال پی و استفاده از تکنیک‌های ارائه شده، می‌توان در کوتاه‌ترین زمان به اهداف خود رسید. این دانش به معنای برنامه‌ریزی عصبی زبانی، به انسان این آگاهی را می‌دهد که در هر دقیقه به میزان 10 هزار اطلاعات را در درون خود به صورت ناخودآگاه ثبت نماید. چه در خواب یا بیداری و همین امر باعث گردیده که به صورت ناخودآگاه برنامه‌ریزی شود و از خود رفتار تولید نماید و چنانچه اطلاعات ورودی فیلتر نگردد ممکن است دچار مشکل شوید.

برخی از این مشکلات مربوط به اطلاعات دریافتی و برخی نیز مربوط به ارزش‌ها، باورها و اعتقادات درونی شما هستند که براساس مدل برداری در زمان کودکی یا نوجوانی صورت گرفته و شما نیز بدین‌ صورت برنامه‌ریزی شده‌اید که همه این‌ها به صورت عادی و طبیعی در همه انسان‌ها وجود دارد.

چیزی که از دیدگاه این علم مطرح است و کاملاً متمایز نسبت به علوم دیگر است ارائه راه‌حل و برون‌ رفت از مشکلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرفاً با اجرای تکنیک‌های مختلف است.

در بخشی از کتاب تکنیک‌های جادویی ان ال پی می‌خوانیم:

ان ‌ال ‌پی علم موفقیت و تغییرات سریع فردی است؛ مخفف برنامه‌ریزی عصبی زبانی؛ یعنی هر کس به واسطه قدرت کلام می‌تواند بر سیستم عصبی خود و دیگران تاثیر بگذارد و ذهن خود یا دیگری را برنامه‌ریزی کند؛ به نوعی تاثیر مستقیم کلام بر ضمیر ناخودآگاه.

همان‌طور که می‌دانیم اطلاعات از طریق حواس پنج‌گانه از محیط دریافت شده و به وسیله شبکه عصبی به مغز هدایت می‌شود و از اطلاعات پردازش ‌شده رفتار مناسب تولید می‌شود. از آن‌جایی که هر کاری که ما انجام می‌دهیم یک رفتار محسوب می‌شود، می‌توانیم بگوییم از ان ‌ال ‌پی در تمام ابعاد زندگی می‌توان بهره برد، زیرا این دانش به بررسی رفتار انسان می‌پردازد.

انسان براساس نیازهای خود و برای حفظ امنیت و رفاهش رفتار تولید می‌کند و بنیان این رفتار بر حسب یادگیری‌های اوست.

برای مثال اگر در یادگیری‌های ما، حضور در خانه کنار همسر و فرزندان ضروری باشد و در نظام ارزش‌هایمان این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار باشد، تمام تلاش خود را به صورت ناخودآگاه می‌کنیم تا هر چه بیشتر در منزل بمانیم، حتی به قیمت از دست دادن کار یا بیمار شدن و ماندن در خانه و یا هر راهکار دیگری؛ زیرا در ناخودآگاه‌مان به هدف - که حضور در خانه است - رسیده‌ایم. در چنین شرایطی ان ‌ال ‌پی می‌تواند نیازهای ما را شناسایی کند و تغییرات لازم را به وجود آورد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
ذهن ما
اِن ال پی چیست
تاریخچه اِن ال پی
پیش‌فرض‌ها
ارتباطات و اِن ال پی
تکنیک‌های ارتباط موثر از طریق گفتاری
تکنیک‌های ارتباط موثر از طریق غیرگفتاری
تکنیک‌های ارتباط موثر در همگام‌سازی ترکیبی
هدفسازی و اِن ال پی
اصول هدف‌سازی
اهداف خود را اولویت بندی کنید
شناخت حباب حفاظتی
همراهی و همگام‌سازی (همراهی کلامی و احترام به الگوی مخاطب)
کالیبراسیون
کاربرد زبان بدن و کالیبراسیون
کاربرد کالیبراسیون در اِن ال پی هنگام پروسه درمان است
سیستم واکو
تکنیک سوئیچ
روش اجرای تکنیک سوئیچ
تکنیک آنکراژ، به معنای لنگر انداختن
مراحل اجرای تکنیک آنکراژ
تکنیک وضعیت اعلا
تکنیک حلقه اعلا
تکنیک فراتر از واقعیت یا سابمدالیته
مراحل اجرای تکنیک فراتر از واقعیت
تکنیک گفتوگوی بین قسمت‌ها
واکنش ادراکی واکنش عصبی
تکنیک مذاکره
تکنیک جداسازی دوبل
مراحل اجرای تکنیک دوبل جداسازی
تغییر در سرنوشت
استراتژی
ارتباط مؤثر همراهی و همگام‌سازی کامل
تکنیک اسکواش
تکنیک صلح درونی
چانکینگ؛ خرد کردن هدف
1. چانکینگ آپ (Chunking up)
2. چانکینگ دان (Chunking down)
3. تقسیمبندی موازی
کادر جدید
کارت شخصی
اجرای تکنیک عملی کادر جدید در شش مرحله
گفتوگوی منفی درونی یا تغییر دیالوگ منفی داخلی
مچ و میسمچ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۸
زبانفارسی
شابک978-622-6346-49-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی

داود وهابی
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
کتاب خوبی بود، برای هرکسی میتونه کاربردی باشه ولی برای کسی که از قبل ان ال پی رو یاد گرفته یکجای دیگر میتونه بیشتر کاربردی باشه، نویسنده با انتشار کم حجم اطلاعات سعی در حذف مانع ذهنی خواندن کتاب در مخاطب شده که باید بگم در کارش موفق بود، هرچند این کارش عوارضی را هم در ارائه مطالب داشته، ولی خوب لا می‌ارزه، اقل در منی که فقط کتاب صوتی گوش میدم هدف نویسنده عالی جواب داد و من در دو ساعت کتاب رو خوندم، و از خودم راضی ام، با تشکر از نویسنده،
ستار شهبازی
۱۳۹۸/۱/۲۷
با سلام. تشکر از نویسنده کتاب سرکار خانم دادایی، همچنین استاد ایشان آقای حسینی و سایت بسیار دوست داشتنی کتابراه که امکان دسترسی به مجموعه عظیمی از دانستنیها را برایمان فراهم آورده است. موفقیت و شادکامی تمامی عزیزان نامبرده و پیش آهنگان علم و آگاهی سرزمینمان ایران آرزوی من است.
لیلا حسن خانی
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
کتاب در مورد این ال پی بیشتر شناخت ضمیر ناخودآگاه را بیان می‌کند کتاب خیلی مختصر گفته من کلاسهای رو هم گذروندم بیشتر مباحث رو باید تمرین و تمرین داشته باشید
مهدیه حسنی
۱۳۹۸/۶/۲۰
قسمت نمونه بسیار بسیار کم بود در حد پیشگفتار و مقدمه آدم اصلا متوجه نمیشه کتاب راجع به چی هست فقط توضیحات کلی و کلیشه‌ای در مورد nlp داده
سید سعید قائمی زاده
۱۳۹۸/۴/۲
تا حالا هیچ کتابی تا این حد سطحی و مقدماتی ندیده بودم!!!!!
نویسنده باید بیشتر راجب تکنیکها به خصوص فوبیا و 6مرحله توضیح میداد
حمید شهسواری پور
۱۳۹۸/۷/۲۱
کتابی جهت آشنایی اولیه با nlp و چند تکنیک از nlpهستش. برای استارت اولیه خوب هستس
علی علیزاده
۱۳۹۸/۲/۱
7000 هزار تومن برای 80 صفه بدور از انصافه
یحیی پاکزاد
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
عالی بود. مفید. بیشتر راجب ان ال پی بذارید
nazir arefi
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
کتابی است کاربردی و دارای تکنیک‌های واضح و روشن
مدینه حمودی
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
تکنیک جالبی هست خوشم اومد
فائزه یزدانی‌پور
۱۴۰۰/۸/۷
فوق‌العاده کاربردی بود
Amir Sun1
۱۴۰۰/۱/۳
بسیار عالی مطالعه کنید
سید سعید قائمی زاده
۱۳۹۸/۴/۱
کتاب بر اساس متد کانون ان ال پی نگاشته شده
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی

برای دریافت کتاب تکنیک‌های جادویی ان‌ ال‌ پی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.