دانلود جاده جنگ - جلد 6


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی جاده جنگ - جلد 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی جاده جنگ - جلد 6

کتاب جاده‌ جنگ - جلد 6 نوشته‌ی منصور انوری، از روز سوم شهریور 1320 و ماجرای هجوم روس‌ها به کشور از شمال شرقی خراسان به ایران و اشغال کشور توسط متفقین آغاز می‌شود و با پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به اتمام می‌رسد.

موضوعات رمان ده جلدی «جاده جنگ» بر اساس واقعیات تاریخی شکل گرفته‌اند و گویای نیم قرن از حوادث تاریخ ایران‌اند. فضای اصلی این رمان هم کل کشور، به خصوص جاده شاهرود است که نقشی کلیدی در وقایع اصلی ابتدا و انتهای رمان دارد و به نوعی سمبلی از جنگ بی‌پایان است.

این رمان بلند از روز سوم شهریور 1320 و ماجرای هجوم روس ها به کشور از شمال شرقی خراسان به ایران و اشغال کشور توسط متفقین آغاز می شود و با پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به اتمام می رسد؛ در این رمان واقعه 15 خرداد 1342، فعالیت مبارزاتی گروه های اسلامی، تظاهرات مردمی، پیروزی انقلاب اسلامی، خرابکاری گروهک های ضد انقلاب در کردستان و جنگ هشت ساله عراق علیه ایران را به تصویر کشیده شده است.

شخصیت اول این مجموعه یک سرباز وظیفه ژاندارمری با نام «سیدرضا شریفی» است که وقایع دهه 30 از زبان او بیان می شود. سیدرضا 35 سال از کشور خارج می شود و به این بهانه در قسمتی از رمان حضور ندارد و دوباره در روزهای آغاز جنگ تحمیلی، به خرمشهر می رود و مجدداً به داستان بازمی گردد.

بخش هایی از متن کتاب:

صدای دوری، نامفهوم، شبیه گریۀ نوزاد به گزش رسید. سروان خشکش زد. صدا قطع شد. سروان حیرت زده به رضا نگاه کرد. رضا آرام و خونسرد نشسته بود. سروان اندیشید: (صدا؟ ... گریۀ نوزاد؟! ... حتما توهم است.) سکوت رضا گمان توهم سروان را تقویت می کرد. اکر صدایی بود،حتما رضا نیز آن را شنیده بود. اما سکوت و بی اعتنایی رضا ثابت می کرد صدایی مشنیده است. ناگهان رضا گفت: ((شنیدی؟)) سروان یکه خورد.

 ۵۰۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-693-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود جاده جنگ - جلد 6

برای دانلود جاده جنگ - جلد 6 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  جاده جنگ - جلد 6
مجتبی پاک نیا
۱۳۹۶/۳/۷
آدم سیر نمیشه از خوندنش.
غرق میشه تو توصیفات نویسنده...
قشنگ توی اون فضا واسه خودت زندگی میکنی...
فوق العادس فوق العاده....
محمدرضا حیدری
۱۳۹۷/۷/۵
در تصویر سازی فوق‌العاده است این رمان...
واقعاً رمان نویس قابلی هستند آقای انوری....
سید جلال سیدی
۱۳۹۶/۸/۲۶
۵
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)