دانلود کتاب جغرافیا یازدهم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جغرافیا یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جغرافیا یازدهم

کتاب جغرافیا یازدهم به قلم امید اخوی و مهشید رضایی، از مجموعه کتاب‌های نوک مگسک، 250 سؤال تستی و 10 مجموعه سؤال تشریحی را مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهد.

در این کتاب ابتدا بر اساس یک برنامه ماهانه، 25 سؤال تستی قرار داده شده و تمامی سؤالات تشریحی مباحث داخل کتاب بررسی می‌شود. پس از پایان سوالات طی 4 آزمون جمع‌بندی سؤالات کلی دروس مرور می‌شود.

ذکر این نکته بسیار مهم است که اگر شما کتاب جغرافیا پایه‌ی یازدهم را به درستی مطالعه کنید و سپس با رجوع به این کتاب، نمونه سؤالات آن را که بسیار دقیق طرح شده است حل کنید، می‌توانید با نوع طراحی سؤالات امتحانی آشنا شوید و همچنین با تست‌های طبقه‌بندی شده، خود را برای کنکور آماده کنید.

نویسندگان این کتاب تمام تلاش خود را معطوف کرده‌اند تا با پاسخنامه‌ای تشریحی، متفاوت و دقیق دانش‌آموزان را به پاسخ درست هر سؤال هدایت کنند. آن‌ها با شبیه‌سازی برای تعدادی از دانش‌آموزان کوشا در علوم انسانی، این نمونه سؤالات را بارها در ورطۀ آزمایش قرار داده‌اند و نتایج آماری بسیار مثبتی از یک جامعه‌ی دانش‌آموزی گرفته‌اند.

 ۱۱۶ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-959613-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۴۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش 1 : آزمون‌های تشریحی
بخش 2: آزمون‌های چند گزینه‌ای
بخش 3: پاسخ آزمون‌های تشریحی
بخش 4: پاسخ آزمون‌های چند گزینه‌ای

راهنمای دانلود کتاب جغرافیا یازدهم

برای دانلود کتاب جغرافیا یازدهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جغرافیا یازدهم

نظرات کتاب جغرافیا یازدهم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.