دانلود کتاب جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

(این کتاب نسخه قدیمی بوده و با همکاری ناشر به صورت اسکن شده آماده سازی شده است. به علت بالا بودن حجم فایل، این کتاب تنها در نسخه ویندوز قابل مطالعه می باشد.)

جمشید آموزگار در سال ۱۳۰۲ ش / ۱۹۲۴ م در شهر تهران در خانواده‌ای نسبتا معروف و متنفذ به دنیا آمد. پدرش حبیب الله آموزگار (۱۳۵۹-۱۲۶۹ ش) از اهالی اصطهبانات فارس بود که به مدارج عالی علمی و سیاسی دست یافته بود.

حبیب الله آموزگار از معلمی مدارس شروع نمود و در عرصه علم به استادی دانشگاه در رشته معقول و منقول رسید و نیز قاضی و عضو عالی رتبه وزارت دادگستری (عدلیه) شد. وی از نویسندگان و روزنامه نویسان معاصر بود که دارای تالیفات و ترجمه‌های متعددی از جمله فرهنگ آموزگار، راهنمای تربیت، زن در جامعه، ابومسلم خراسانی و آثار متنوع دیگر بوده است.

جمشید آموزگار پسر حبیب الله آموزگار در سال 1330 همکاری خود را با سازمان اصل چهار که تازه در ایران شروع به کار کرده بود، آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی سمت ریاست اداره مهندسی اصل چهار به او سپرده شد. آموزگار در مدت یک سال و نیم در این سازمان به سراسر کشور مسافرت کرد و مطالعات کارشناسی را در خصوص آب های زیر زمینی انجام داد...

 ۵۲۹ صفحه، ۳۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5798-46-9 

چاپ ۱۳۸۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

برای دانلود کتاب جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جمشید آموزگار: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک