دانلود کتاب جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع

  • از: حسین عالمی
  • ۴۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع

«جوشکاری» عنوانی از یک کتاب الکترونیکی است که توسط یکی از مبلغان دانشگاهی درباره ازدواج عاقلانه آسان و به هنگام نوشته شده است.

این کتاب حاصل سؤال‌ها و جواب‌هایی است که جامعه دانشجویی دانشگاه‌های تهران - از دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر گرفته تا دانشگاه تهران - و دیگر دانشگاه های کشور جوشیده است. کتاب جوشکاری، کتابی است شامل پرسش و پاسخ‌های جوانان پیرامون ازدواج و انتخاب همسر که در 229 صفحه توسط نویسنده در وبلاگش منتشر شده است و حاوی 100 سوالی است که از ایشان درباره خواستگاری و مقدمات آن پرسیده شده است و در برخی پاسخ‌ها برای جوانان دم بخت! نکات خوبی را ذکر شده.
 ۲۲۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع

برای دانلود کتاب جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جوشکاری 1: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع
علی علی یاری
۱۳۹۴/۹/۱۹
من اصلا زیاد اخل خواندن کتاب نیستم اینقدر این کتاب جذاب و سرگرم کننده بود که الان نگاه ساعت میکنم میبینم ساعت 4:34 دقیقه صبح هستش واقعا این کتاب یکی بهترین و جذاب ترین کتابهای هست که تا الان خوندم یه جورای به زبون و افکار جوونا نوشته شده کلا نویسنده خیلی خودمونی حرفاشو زده .
سمانه زرگری
۱۳۹۶/۸/۲۵
عالی
Omid Seraji
۱۳۹۶/۷/۸
خیلی عالیه...👍🏻
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)