دانلود کتاب جیران و اسرار حرمسرای ناصر الدین شاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جیران و اسرار حرمسرای ناصر الدین شاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جیران و اسرار حرمسرای ناصر الدین شاه

کتاب «جیران و اسرار حرمسرای ناصرالدین شاه» در واقع رمانی واقعی است از ماجراهای جذاب تاریخ که خواندن آن خالی از لطف نیست. این کتاب به قلم استادانی بنام در زمره‌ی داستان‌نویسی نگارش شده که با قلم توانای‌شان درک قسمتی از تاریخ این مملکت را برای ما بسی روان‌تر و راحت‌تر نموده‌اند.

بعد از قتل امیرکبیر، در حکومت ناصری بی‌نظمی زیادی برپا شد تا این‌که خود شاه به همراه شخصی به نام ملیجک، از خواجه‌های مورد اعتمادش، امور قصر و خارج آن را به عهده گرفتند. ناصرالدین شاه در این دوران به شدت به عیش و نوش می‌پرداخت و بارها در مجالس مختلف گفته بود: «کاری می کنم که تعداد زنان حرمسرایم از جدم فتحعلی شاه بیشتر شود.»
در همین راستا، تعداد دقیق زنان عقدی و صیغه‌ای او معلوم نبود و تعداد کنیزان و خواجه‌ها نیز از هزار می گذشت و در قصر شهرکی کوچک به وجود آمده بود به‌نام «حرمسرا»! اداره‌ی این شهرک به جز مخارج آن، که باعث خالی شدن خزانه‌ی مملکت می‌شد، از لحاظ کنترل ناموسی هم بسیار دشوار می‌نمود.

بخش اول این کتاب که آغاز عشرت‌های ناصری می باشد، دلدادگی شاه و زیرکی «جیران» موضوع بحث بوده که با قلم توانای «لطف‌اله ترقی» زمین‌ناگذاشتنی گشته است. در بخش دوم، قلم شیوا و سلیس «حسین لعل»، با به پرده‌کشیدن اسارت زنان در دام حرمسرا و خیانت‌های ایشان، رمانی زیبا و پُرالتهاب را خلق کرده است.

 ۴۰۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-31-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
یادداشت نویسنده
بخش اول: جیران (سوگلی حرمسرای ناصرالدین شاه)
بخش دوم: اسرار حرمسرای ناصرالدین شاه

راهنمای دانلود کتاب جیران و اسرار حرمسرای ناصر الدین شاه

برای دانلود کتاب جیران و اسرار حرمسرای ناصر الدین شاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جیران و اسرار حرمسرای ناصر الدین شاه
سلیمه قضاوی
۱۳۹۶/۷/۱۵
بنظرم کتاب جالبی بود ولی در مقایسه با کتابهایی از این دست مثل خداوند الموت کمی کسل کننده بود
نسیم خیاط
۱۳۹۶/۶/۳۰
کتاب بسیار بسیار خوبی بود.... واقعا یه احمق یک ملت رو به اسیر خودش کرده بود..... علت عقب ماندگی ایران در صنعت و همچنین شروع فرایند پسرفت فرهنگی از زمان این پادشاه شروع شد
اردشیر بنی اسدی
۱۳۹۶/۶/۱۶
عالی،، خوبه،، مطالعه لازمه هر ادمی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۹)