دانلود کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام

مهدی خدامیان آرانی در کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام با تکیه بر احادیث اهل بیت، شیعیان را با اهمیت توجه به مهدی موعود آشنا می‌کند. این کتاب مانند چراغی‌ست که بر قلب مومنین می‌تابد و به آن‌ها کمک می‌کند.

درباره‌ی کتاب حرف آخر:

شیعیان باید بیشتر به یاد امام خود باشند، به راستى چرا یک شب، از خواب برنمى‌خیزید تا براى مولاى خود دعا کنید؟ چرا غم‌هاى دل او را از یاد برده‌اید؟ چرا براى چشم اشک بار او، اشک نمى‌ریزید؟ چرا از خدا نمى‌خواهید او را از زندان گرفتارى‌ها نجات دهد؟ چرا آقاى خود را چنین غریب رها کرده‌اید و او را از یاد برده‌اید؟ چرا در روز دقایقى را به او اختصاص نمی‌دهید؟

شما باید به این باور برسید که در این روزگار، امام زمان در سختى‌ها گرفتار شده است، اگر شیعه‌اى این نکته را بداند اشک از چشمش جارى مى‌شود و با همه‌ی وجود براى ظهور دعا مى‌کند.

کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه‌السلام برای شما فرصتی را مهیا می‌کند تا خود را از غفلت نجات دهید و مانند یک شیعه‌ی راستین به به مولای خود بیندیشید.

کتاب حرف آخر مناسب چه کسانی است؟

این اثر ارزشمند به تمامی شیعیانی که به دنبال حقیقت دین هستند توصیه می‌شود.

با مهدی خدامیان آرانی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی ایرانی در سال 1353 در آران و بیدگل در نزدیکی کاشان متولد شد. وی در سال 1368 به حوزه علمیه‌ی کاشان راه یافت و در سال 1372 در دانشگاه علامه طباطبانی تهران در رشته‌ی ادبیات عرب مشغول به تحصیل شد. خدامیان در سال 1376 به قم مهاجرت کرد و تمامی درس‌های حوزه را تا مقطع خارج فقه و اصول ادامه داد و مدرک سطح چهار حوزه‌ی علمیه قم (دکترای فقه و اصول) را به دست آورد.

او تا به امروز بیش از صد کتاب نوشته است که بیشتر آن‌ها جوایز مهمی را برایش به ارمغان آورده‌اند. قلم روان، پویا و داشتن مستندات تاریخی - حدیثی از مهم‌ترین ویژگی آثار خدامیان محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب حرف آخر می‌خوانیم:

شاید تو در ذهن خود خیال کنى که در جهان، عده زیادى دم از مکتب تشیّع مى زنند، پس چرا این قدر خطر امام را تهدید مى کند؟ من براى تو این حقیقت را آشکار مى کنم: دینى که مردم از آن پیروى مى کنند دینى است که دچار انحراف هاى زیادى شده است، عدّه اى هم در این میان از امام زمان دم مى زنند ولى آنان امام زمانى را مى خواهند که تسلیم حرف هاى بى اساس آنان باشد! آنان خیال مى کنند که وقتى آن حضرت بیاید همان حرف هاى آنان را تکرار خواهد کرد، ولى ماجرا این چنین نیست، وقتى امام زمان ظهور کند، با همه انحراف‌ها مبارزه بى امان خواهد کرد و این براى خیلى‌ها خوشایند نخواهد بود.

مردم مشتاق کدام امام زمان هستند؟ آنان مشتاق امامى هستند که تسلیم عقاید باطل آن‌ها شود و آنچه را آنان به عنوان دین، قبول کرده‌اند قبول کند، ولى ماجرا هرگز این طور پیش نخواهد رفت، امام زمان دین را به صورت اوّل خود برخواهد گرداند تا آن جا که عدّه اى خواهند گفت: «او دین جدید آورده است»، این نشان مى دهد بین دینى که مردم به آن اعتقاد دارند و دین اصلى، چقدر تفاوت ایجاد شده است، هدف امام مقابله با همه این انحراف‌ها است و این موضوع براى خیلى‌ها دردناک خواهد بود، اگر کسى روحیه تسلیم در برابر امام را نداشته باشد، به راحتى با این موضوع کنار نمى آید.

این سخنان را براى چه بازگو کردم؟ تو دیگر دانستى که برخى از کسانى که دم از امام زمان مى زنند اگر بفهمند که امام زمان مى خواهد چه کند با امام دشمنى مى کنند، وقتى امام بیاید و انحراف آنان را بازگو کند و وابستگى هایى که بى جهت براى خود ساخته‌اند را از آنان بگیرد، آنان دشمنى را آغاز خواهند کرد...

 ۹۶ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6871-20-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام

برای دانلود کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام

نظرات کتاب حرف آخر: غم‌ها و غصه‌های امام زمان علیه السلام

سونیا احمدی
۱۴۰۰/۲/۱۸
خیلی ممنونم بابت این کتاب جمع و جور و عااالی. حال معنوی خوبه الانم رو مدیون خوندن این کتابم و چقدر منه قبل از این با این کسی که حالا هستم فرق داره
اجرتون با صاحب الزمان (عج)
فاطمه زهرا صادق نیا
۱۴۰۰/۱/۲۸
عالی دستتون درد نکنه فقط‌ای کاش بیشتر کتابا رایگان بود
امیر امیری
۱۴۰۰/۲/۲۳
من نصف کتاب خوندم عالی بود
مشاهد همه نظرات (۶)