دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم)

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم)

(این کتاب نسخه قدیمی بوده و با همکاری ناشر به صورت اسکن شده آماده سازی شده است. لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

مجموع اسناد جلدهاى اول، دوم و سوم این کتاب که در بردارنده اخبار و گزارش هاى ساواک در خصوص حزب ایران نوین ـ تا پایان سال 1349 ـ بود، پیشتر به زیور طبع آراسته شد و جلد چهارم این اثر، اسناد مربوط به سال 1350 را در خود جاى داده است. چگونگى رعایت دموکراسى، دومین کنگره حزب ایران نوین، نقش آن حزب در جدایى بحرین از ایران، عضویت و حق عضویت اجبارى و شگردهاى انتخاباتى از جمله اسناد خواندنى این جلد است.

 ۵۳۸ صفحه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5798-98-1 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم)

برای دانلود کتاب حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حزب ایران نوین: به روایت اسناد ساواک (جلد چهارم)