دانلود کتاب حسابداری ویژه بازار کار

  • از: سینا چال اشتری
  • ۷۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حسابداری ویژه بازار کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حسابداری ویژه بازار کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حسابداری ویژه بازار کار

کتاب حسابداری ویژه بازار کار نوشتۀ سینا چال اشتری، حاوی مفاهیم ابتدایی و پیشرفته حسابداری در زمینه‌های مختلف بازار کار است.

اگر دانشجو یا فارغ‌التحصیل رشتۀ حسابداری هستید قطعا تا کنون متوجه شده‌اید که در رشته حسابداری فقط با گرفتن مدرک تحصیلی این رشته نمی‌توان جذب بازار کار شد.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم حسابداری و نوشتن نرم‌افزار‌های مختلف در این زمینه، باید برای تسلط بر کلیه مهارت‌های این رشته هم کار عملی (کارآموزی) انجام داد و هم این که بر نرم‌افزارهای مرتبط تسلط پیدا کرد.

متاسفانه در دانشگاه‌های ایران این رشته به صورت کاملا تئوری تدریس می‌شود و این به تنهایی برای یادگیری تمامی فنون حسابداری کافی نخواهد بود.

البته در سال‌های اخیر تعدادی واحد تحت عنوان کاربرد کامپیوتر در حسابداری در برخی دانشگاه‌ها در حال تدریس است که این چند واحد اندک هم کمک شایانی به دانشجویان این رشته نکرده است. تا جایی که اکثر دانشجویان این رشته پس از فارغ‌التحصیلی ناچارند به آموزشگاه آزاد رفته و پروسه حسابداری شرکت‌ها و موسسات را از صفر تا صد با هزینه بالایی آموزش ببینند.

اکنون شاید هدف نویسنده از نوشتن کتاب حسابداری ویژه بازار کار را متوجه شده باشید. چرا که برای ورود به بازار کار در این رشته مهارت‌هایی لازم است که در دانشگاه و یا شاید کتابی آموزش داده نمی‌شوند.

شاید تا به حال کمتر دیده شده باشد که در یک کتاب، مجموعه‌ای از کلیه بخش‌های مختلف و مهم حسابداری گردآوری شده باشد. در این کتاب سعی و تلاش بر آن بوده که خواننده بتواند مهارتی نسبی از کلیه امور حسابداری، از مفاهیم پایه در علم حسابداری گرفته تا جزئی‌ترین نکات را آموزش ببیند.

مهارت‌هایی از قبیل:

- حسابداری پایه و مقدماتی
- حسابداری بازرگانی
- حسابداری صنعتی
- حسابداری مالیاتی

 ۳۴۴ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8976-31-8 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰۰ ت - 13.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش 1- اصول حسابداری
بخش 2- حسابداری بازرگانی
بخش 3- حسابداری صنعتی
بخش 4- مدیریت مالی
بخش 5- حسابداری مالیاتی

راهنمای دانلود کتاب حسابداری ویژه بازار کار

برای دانلود کتاب حسابداری ویژه بازار کار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حسابداری ویژه بازار کار

نظرات کتاب حسابداری ویژه بازار کار

رسول مصفا
۱۳۹۹/۲/۱۸
باسلام خدمت برادر عزیز جناب اقای سینا چال اشتری بنده کتاب را تازه شروع به خواندن کردم و کارم سی سال حسابداری بوده است و باز نشسته شده ام. کتابتان بسیارخوانا و وزین میباشد و نشانگر زحمت و تلاشتان جهت چاپ این اثر میباشد. به اجرت میتوان گفت باید از این کتاب در دانشگاه‌ها استفاده برد. شما سزاوار و شایسته بهترین‌ها میباشید. توفیقات جنابعالی را از خداوند بزرگ خواستارم. ارداتمند. مصفا
زهرا زارع
۱۳۹۸/۵/۲۴
با سلام ممنون از اینکه خیلی خوب مطالب را در کتاب بیان کردین. دوستان من کتاب حسابداری ویژه بازار کار جلد یک خانم اعظم هوشیار را هم خریداری کردم خوب بیان کرده بود البته ویرایش اولش بود. فقط یک نکته جهت کاربران گرامی قرار نیست ما هر کتابی هر نوشته‌ای که میخوانیم کاملا بی‌عیب باشد و کامل. مطمینا خود نویسنده‌ها میدانند که باید کامل تر باشد اما به فرصت و به پیشنهاد‌های شما نیاز دارند.
نازلی دلخوش
۱۳۹۷/۶/۲۲
سلام. در صفحه ۳۴ کتاب در ادامه توضیح ماهیت بدهکار حساب مثال حساب‌های با ماهیت بستانکار آورده شده که اشتباه می‌باشد ولی دقت کنید ماهیت بستانکار حساب کلا از قلم افتاده است که بنظر می‌رسد بخشی از متن ناقص می‌باشد، برای همین این اشتباه رخ داده. لطفا در صورت امکان اصلاح گردد، چون برای افراد مبتدی امکان یادگیری اشتباه وجود دارد. موفق باشید
مشاهد همه نظرات (۳۶)