دانلود کتاب حضرت یوسف (ع) - ترجمه تفسیر طبری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حضرت یوسف (ع) - ترجمه تفسیر طبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حضرت یوسف (ع) - ترجمه تفسیر طبری

داستان حضرت یوسف (ع) ترجمه تفسیر طبری

چون ابراهیم و ساره ازین جهان بیرون شدند اسمعیل بود و اسحق‌علیه‌السلام اسمعیل به مکه بود و اسحق به کنعان بود، هردو را خدای عزوجل پیغمبری داد، ولکن اسحق را پیغامبری به زمین کنعان داده بود تا بحدهای شام از بهر آن که اسحق نابینا بود و هر جای نتوانستی رفتن. و اسحق را زنی بود نام او رفقا بود و هم از زمین کنعان بود. و مر اسحاق را از این زن دو پسر آمد به یک شکم، اول عیص از مادر بیرون آمد، و آنگه بر عقب او یعقوب. آن پسر که اول جدا شد عیص نام بود، و آن دیگر یعقوب نام کردند از بهر آن که بر عقب عیص آمد. پس هر دو را زندگانی بود تا بزرگ شدند. و اسحق مرعیص را دوستر داشتی از آنچه یعقوب را، و مر یعقوب را شبانی داده بود. و مادرشان مر یعقوب را دوستر داشتنی و عیص را به صیادی داده بود و یعقوب را شبانی داده بود. پس یک روز عیص از صید همی آمد و پیش پدرش اسحق اندر آمد. اسحق گفت بدان یا پسر که مرا گوشت صیدی همی باید، وگر مرا صید بریان بیاری دعا کنم تا خدای عزوجل تو را پیغمبری دهد. پس عیص برفت و مادرشان از بهر آن که یعقوب را دوست تر داشتی خوا ست که اسحق دعا مر یعقوب را کند تا پیغامبری مر او را باشد.

فهرست مطالب

قصه حضرت یعقوب
قصه حضرت یوسف‌علیه‌السلام
خواب حضرت یوسف‌علیه‌السلام
سبب زندان کردن دو غلام عبرانی
رفتن برادران نزد یوسفعلیه‌السلام
نامه حضرت یعقوب‌علیه‌السلام

 ۵۵ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8291-54-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حضرت یوسف (ع) - ترجمه تفسیر طبری

برای دانلود کتاب حضرت یوسف (ع) - ترجمه تفسیر طبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حضرت یوسف (ع) - ترجمه تفسیر طبری
امین قادری
۱۳۹۵/۲/۱۸
سریال یوسف هم زیبا ساخته شده وفقط کمی اغراق دارد و چیزهایی برای خشنودی حاکمان اضافه کرده اند که در اصل ماجرا وجود ندارد مانند آن مهره گردن یوسف
Hamid Mohammadi
۱۳۹۶/۹/۱۳
عاالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)