دانلود کتاب حکایات زیبای پیامبران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حکایات زیبای پیامبران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حکایات زیبای پیامبران

کتاب حکایات زیبای پیامبران نوشته‌ی مصطفی مهدوی نیا و داود خاکپور سرخه مجموعه‌ی 10 داستان درباره‌ی زندگی پیامبران مختلف است که با استفاده از منابع دینی و قرآنی برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» به صورت کوتاه و با زبانی شیوا، به همراه تصویرسازی‌های جالب ارائه شده است.

در بخشی از کتاب حکایات زیبای پیامبران می‌خوانیم:

حضرت آدم (ع) پدر همه ما انسان‌ها است. ایشان و حضرت حوا اولین انسان‌های روی زمین بودند. حوا همسر حضرت آدم بود. به خواست خداوند آنان در بهشت و در باغ‌های بسیار سرسبز و زیبا زندگی می‌کردند. در آن‌جا خدا به آنان اجازه داده بود تا از تمام نعمت‌ها، غذاها و میوه‌های بهشتی بهره‌مند شوند، به جز میوه یکی از درختان میوه.

آن‌ها در کنار هم با خوبی و خوشی از نعمت‌های خداوند استفاده می‌کردند و همیشه به خاطر این نعمت‌ها شکرگزار خداوند بودند. در این موقع شیطان که فرشته‌ای از جنس آتش بود، به خاطر سجده نکردن به انسان و نافرمانی از دستور خداوند از درگاه او رانده شده بود. از آن موقع به بعد شیطان به فکر دشمنی با انسان‌ها و گمراه کردن آن‌ها بود.

روزی از روزها شیطان برای گمراه کردن حضرت آدم و حوا به کنار آنان رفت و گفت: اگر از میوه این درخت که خداوند خوردن آن را برای شما ممنوع کرده است بخورید؛ همیشه در بهشت، زندگی دائمی خواهید داشت.

حضرت آدم گفت: ما فریب حرف‌های تو را نمی‌خوریم. و شیطان را از کنار خود دور کرد. اما شیطان از گمراه کردن آنان ناامید نشد و پس از تلاش بسیار برای فریب حضرت آدم و شکست خوردن در برابر این پیامبر بزرگوار به سوی حضرت حوا رفت.

حضرت حوا هم فریب حرف‌های شیطان را نخورد. اما باز شیطان به کار خود ادامه داد و در آخر برای فریب دادن ایشان به خداوند قسم خورد و حوا با شنیدن این قسم، حرف شیطان را باور کرد و با حضرت آدم شروع به خوردن از میوه آن درخت کردند.

 ۱۲۱ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-96468-9-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

حضرت آدم (ع)
حضرت ادریس (ع) 
حضرت ادریس (ع) (قسمت دوم) 
حضرت نوح (ع) 
حضرت هود (ع) 
حضرت صالح (ع) حضرت موسی (ع) 
داستان حضرت الیاس (ع) و یسع (ع) 
حضرت ذوالکفل (ع)
حضرت ایوب (ع)

راهنمای دانلود کتاب حکایات زیبای پیامبران

برای دانلود کتاب حکایات زیبای پیامبران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حکایات زیبای پیامبران
ایلیا خادمی
۱۳۹۹/۳/۲۵
آقا این چه کتابی حضرت نوح که 2500 سال همر کرد اینجا گفته1000 ععع
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)